Армійський гороскоп на 4 лютого 2021 року

03.02.2021
Армійський гороскоп на 4 лютого 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Можливі професійні труднощі не мають стати приводом для пошуку нового місця служби, бо це виявиться лише марнуванням часу. Та і хто відпустить такого фахівця з частини?

Телець
Не варто себе перевантажувати. Постарайтеся трохи скоротити обсяг роботи. Озирніться, навколо стільки незадіяного особового складу.

Близнюки
Імовірні несподівані, але приємні звістки. Вас можуть втягнути в службові інтриги, але вам буде до снаги привернути до себе увагу керівництва й заручитися підтримкою впливових осіб.

Рак
Саме час розібратися з боргами, урегулювати стосунки з партнерами, упорядкувати фінанси. Запасіться терпінням, будьте скромнішими у своїх вимогах та бажаннях.

Лев
Тримайте свої ідеї та плани при собі, перед вами відкриються нові можливості й вам щаститиме в усьому. Потрібно лише перетворитися на танк, якому жодні перепони не завадять.

Діва
Необхідно виявити ініціативу в застосуванні власних задумів на практиці. Не відкладайте розв'язання проблем до нових віників, інакше вони, наче вчасно нездане майно, будуть лише накопичуватися.

Терези
Вас можуть завантажити понаднормовою роботою, але гідна компенсація сприятливо відобразиться на вашому грошовому забезпеченні.

Скорпіон
Не варто квапитися виявляти ініціативу в справах: ваші задуми, швидше за все, визнають ненадійними й навіть авантюрними.

Стрілець
Кожному впадатимуть в око ваші зайнятість та емоційна напруженість, тож слід уникати зайвих клопотів. Намагайтеся не загрузнути в дрібницях, зосередьтеся на важливих справах і гострих проблемах.

Козоріг
Вам знадобляться такі якості, як зосередженість і врівноваженість, а от зайва емоційність може зашкодити. Будьте стриманими та не підвищуйте голос на особовий склад.

Водолій
Результати праці в цей день залежатимуть лише від докладених вами зусиль. Постарайтеся зайвий раз не з’являтися в полі зору начальства, краще уникати конфліктів. Ваша премія під прицілом.

Риби
Зорієнтуватися вам допоможе вчасно отримана інформація. Вона таїть у собі багато приємних сюрпризів, здійснення заповітних прагнень та реалізацію дитячих захоплень.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток