Армійський гороскоп на 4 лютого

03.02.2020
Армійський гороскоп на 4 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні вас усе дратуватиме, але намагайтеся не провокувати конфлікти з начальством і завжди контролюйте свої емоції. Також в цей період не починайте багато проєктів одночасно, зважено оцінюйте обсяг робіт і краще організовуйте свій час на службі.

Телець
Сьогодні існує небезпека через недбале виконання службових обов’язків дістати догану. Тож не літайте у хмарах, а зосередьтесь на завданнях командира. Не провокуйте колег по службі. Навчіться твердо стояти на своєму без зайвих емоцій.

Близнюки
Сприятливий день для активної роботи і нових професійних звершень. Вам вдасться досягти повного взаєморозуміння з начальством. Однак надмірне прагнення до кар'єрного зростання може зіпсувати стосунки з побратимами. Тож намагайтесь знайти баланс між роботою та дружбою.

Рак
Сьогодні вас дратуватимуть найменші дрібниці, тож ділові зустрічі краще відкласти. Ймовірно, подібний стан провокуватимуть колеги по службі, які звертаються до вас тільки через власну вигоду або заради допомоги у розв'язанні особистих проблем. Однак спробуйте подивитися на це з іншого боку. Начальство вас дуже цінує за чесність, відкритість і готовність прийти на допомогу.

Лев
Сьогодні вам вдасться досягти нових професійних висот, але потрібно навчитися краще планувати свій час. Ви вкладаєте всю свою енергію у справи служби, щоб отримати бажаний результат, однак це може негативно вплинути на особисте життя.

Діва
Стримуйте емоції і намагайтеся показати себе на службі із найкращого боку. Підтримка командира та побратимів допоможе налаштуватися перед виконанням важливої справи і досягти професійних висот

Терези
Працюєте ви в команді чи самостійно, сьогодні ви будете особливо активні. Насолоджуйтесь роботою і не бійтеся висловлювати сміливі ідеї командиру. Це розкриє вашу індивідуальність і нові можливості для кар'єрного зростання.

Скорпіон
Якщо ви перевтомлені та не можете розплутати клубок проблем, зверніться за допомогою до командира чи колег по службі. Це краще, ніж працювати до пізньої ночі. Крім того, не захоплюйтеся плітками, адже це шлях до непорозумінь і ворожнечі.

Стрілець
Ваше бажання розпочати якусь нову справу командир беззаперечно підтримає. Також на вас чекають численні робочі поїздки та ділові зустрічі, тож для реалізації задумів потрібні величезні зусилля. 

Козоріг
Щоб не піддатися рутині й уникнути депресії, чітко висловлюйте свої думки та ідеї. Це дозволить гарно попрацювати та вчасно вжити заходів, які будуть корисними для військової кар’єри.

Водолій
Не забувайте контролювати темперамент і покладіться на думку партнера, ухвалюючи важливі ділові рішення. Наприкінці тижня ви зможете досягти результатів, про які останнім часом і не мріяли. Віддайте перевагу розв'язанню службових питань.

Риби
Сьогодні вам вдасться домогтися від співробітників і підлеглих конкретних результатів або принаймні конкретних термінів щодо виконання поставлених вищим керівництвом завдань. Вечір зірки радять провести з близькими і гармонізувати простір навколо себе, вгамувавши думки та емоції.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток