Армійський гороскоп на 4 серпня

03.08.2020
Армійський гороскоп на 4 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Вам потрібно приділити більше уваги стройовому вишколу і саморозвитку. Постарайтеся знайти час на те, щоб прокачати свої сильні сторони. За це вам воздасться.

Телець

Вам краще бути терпимими до критики. Не хваліться бойовими звитягами, оскільки це загрожує великими неприємностями. Зірки, як і життя, не люблять занадто самовпевнених.

Близнюки

Вам час припинити в собі сумніватися і почати активно долучатись до захисту батьківщини. Незабаром ви зможете спокійно зітхнути і більше не рівнятися на інших.

Рак

Варто задуматися про свій потяг до розбірок і нестатутних взаємовідносин, які вже добряче набридли близьким. Ваші колеги часто замовчують проблеми.

Лев

Вам сьогодні доведеться відповідати за свої вчинки й почути чимало зауважень від командира. Хтось навіть викриє вас у брехні,  проте ситуація нормалізується і ви зможете видихнути.

Діва

Сьогодні належить вирішити стратегічне завдання, яке забере багато сил і нервів. Проте потім ви зможете віддатися улюбленим справам та заслуженому відпочинку.

Терези

Зірки обіцяють успіх військовим фінансистам в усіх починаннях. Тим, хто ще не знайшов своє покликання в житті, допоможе в цьому незнайомий чоловік.

Скорпіон

Вас чекає простий день без турбот і тривог в режимі тиші. Справи йтимуть добре, а в другій половині дня доля може подарувати приємний сюрприз.

Стрілець

Останнім часом назрівали проблеми: вам здається, що на службі й у розташуванні роти вас недостатньо цінують. Насправді це не так. Дослухайтеся до того, що говорять люди з вашого оточення.

Козоріг

Вам краще приділити більше часу спілкуванню з підлеглим особовим складом. Також буде зовсім непогано, якщо виберетеся кудись з вашою другою половинкою. За вами явно сумують.

Водолій

Вам краще прислухатися до інтуїції та думки ваших побратимів. Також сьогодні хороший день для того, щоб розв'язувати побутові проблеми.

Риби

Не сумнівайтеся у своїх силах і дійте рішучіше. Вже дуже скоро ви отримаєте бажану військову посаду. Тож не вішайте носа.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток