Армійський гороскоп на 4 травня

03.05.2020
Армійський гороскоп на 4 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Гороскоп сьогодні радить звернути увагу на питання зміцнення контактів із побратимами і родичами. Крім цього, вам може надійти приваблива пропозиція, пов'язана з відрядженнями, проте не поспішайте погоджуватися. 

Телець
Для представників цього знака понеділок —  день мрій, задумів про подальші перспективи розвитку військової кар’єри або ж планів щодо фінансової діяльності на найближчий час. 

Близнюки
Вам варто забути сьогодні про романтику і відпочинок. Пора розв'язувати наболілі питання в підрозділі, які ви довго відклали. Приділіть увагу документам і бюрократичним завданням.

Рак
Гороскоп радить приділити увагу власному здоров'ю. Прислухайтеся до свого організму, і якщо помітите щось недобре — терміново йдіть до відповідного фахівця у військовому госпіталі. 

Лев
Вас зірки попереджають: настає вельми нелегкий період, повний суперечливих почуттів, розчарувань і тривог. Однак не поспішайте впадати у відчай і самовільно залишати військову частину, темна смуга дуже скоро зміниться на світлу.

Діва
Ви постійно відчуваєте жагу до глобальних змін у вашому повсякденному несенні служби, однак задумайтеся: чи вартує гра цього. Часом, ваші ідеї абсурдні, а реакція на критику оточення — абсолютно необґрунтована і різка. 

Терези
Гороскоп радить вам приділити увагу родичам і друзям. Також понеділок — день, який потребує організованості та злагоджених дій підрозділу для досягнення кращого результату. 

Скорпіон
У вас останнім часом нелегкий період: постійні стреси і переживання. Понеділок, можливо, розставить все по місцях і допоможе зрозуміти те, що ще кілька днів тому залишалось для вас військовою таємницею. 

Стрілець
Вам варто задуматися про кардинальну зміну стратегії своєї поведінки, оскільки саме сьогодні може відбутися щось таке, що моментально опустить вас на землю. І будьте обережні — це може бути дуже неприємно.

Козоріг
Понеділок — чудовий день для завершення давно розпочатих справ, а також нарад із підлеглим особовим складом. Якщо вам необхідно розв'язувати якісь питання або попросити про щось важливе, саме сьогодні удача буде найближче. 

Водолій
Понеділок — гарний день для вирішення професійних завдань і спілкування з колегами. Ви будете на коні, бо саме сьогодні зірки обіцяють вам прихильність вищого керівництва військової частини. 

Риби
Сьогодні — день для наведення ладу в розташуванні вашої роти. Почніть із найпростішого. Також зірки говорять, що сьогодні настає сприятливий період, щоб визначитись із метою  на майбутнє.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток