Армійський гороскоп на 5 березня

04.03.2020
Армійський гороскоп на 5 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
У вас буде прекрасна можливість виконати всі поставлені завдання, які ви відкладали не один день. Потрібно тільки проявити активність, витривалість та зробити доповідь командиру про успішний результат.

Тельці
Цілий день ви будете занурені у практичне виконання бойового завдання. Звичайно, ви самі можете виконати поставлені задачі, але пам'ятайте вас оточують підлеглі, які також можуть вам допомогти.

Близнюки
Весь день пройде в дуже насиченому режимі, тому будьте завжди готові до активних дій. Все, що ви давно планувати, необхідно починати реалізовувати. Сьогодні ваша ініціатива, буде схвалена командиром.

Раки
Якщо ваша голова переповнена ідеями, постарайтесь ще раз подумати перед тим як ухвалити серйозні рішення. Вам необхідно дочекатись важливих новин та обговорити їх на підсумковій нараді.

Леви
Вам дуже знадобляться такі якості, як уважність та зосередженість. Будьте пильними та готовим діяти, у вас буде чудова нагода проявити командирські якості.

Діви
Можливо після ранкового інформування вам буде важко визначитись з чого саме почати роботу. Але ви зможете опанувати себе, головне діяти та бути впевненим у своїх бойових можливостях.

Терези
Ви командир своєї долі, тому легко зможете зробити все, що вам більше подобається. Сьогодні зірки на вашій стороні, тож морально-психологічний стан у вас вище норми.

Скорпіони
На вас чекають хороші новини від командира, можлива подяка за зразкове виконання своєї роботи. Продовжуйте працювати над собою і зовсім скоро вам підпишуть рапорт на відпустку.

Стрільці
Якщо останнім часом ви працювали у розслабленому режимі, то зараз час повернутись у швидший темп роботи. Саме час приділити більше уваги ранковій зарядці.

Козероги
Можливо вам наскучила робота в кабінеті та хочеться на полігон. Продовжуйте працювати над собою і зовсім скоро ви зможете проявити себе на практиці.

Водолії
Ваші побратими помітять не тільки ваш оптимізм, але і високі амбіції. Будьте пильними можливо на вас чекає нова посада.

Риби
Зберігайте спокій та уважно слухайте командира. У вас все вийде, якщо опануєте свої бурхливі емоції. Увечері зірки радять витратити свою премію на смачну вечерю.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток