Армійський гороскоп на 5 червня

04.06.2020
Армійський гороскоп на 5 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

В останній робочий день тижня не вдавайтесь до хитрощів і відповідально поставтесь до своєї службової діяльності. Від вас чекатимуть високих результатів, тож гідно несіть військовий обов’язок.

Телець

Якщо вам не вдасться приділити час сімейному підрозділу в першій половині дня, обов'язково зробіть це увечері. Особливо теплим буде сімейний обід або вечеря, спілкування з дітьми.

Близнюки

Цієї п'ятниці будьте м'якшими та романтичнішими. Проявіть увагу, ввічливість до людини, яка вам не байдужа. Часом ваша надмірна критичність може бути перешкодою в бою за щастя.

Рак

Сьогодні представники цього знаку напевно досягнуть мети, до якої прагнули так довго. Результати  бойового вишколу обов'язково будуть, однак не одразу.

Лев

Вам не потрібно цієї п'ятниці брати ворога нахрапом. Утримайтеся від обіцянок, які згодом можуть виявитися непосильними для вас, і не пропонуйте допомоги, не з'ясувавши ситуацію.

Діва

Настав час відмовитися від шкідливих звичок і подбати про здоров'я. У цей день зірки радять завітати на консультацію до санчастини вашої бригади.

Терези

День буде дещо метушливим. Ймовірно, в першій половині дня вам доведеться відповідати на безліч дзвінків зі штабу і розібрати стоси паперів. Ближче до вечора можуть бути незаплановані поїздки.

Скорпіон

Вам сьогодні може здатися, що ваші накази та директиви хтось підслуховує, адже складатиметься все буде буквально так, як ви задумали.

Стрілець

Ваш сімейний бюджет необхідно переглянути, можливо, внести деякі поправки. Судячи з усього, очікування розійдуться з реальністю. Утримайтеся сьогодні від великих витрат у військторгу.

Козоріг

Не варто сьогодні ставити стратегічні цілі. Як би це не звучало, проте відпустіть п'ятницю, нехай все йде самоплином. Зараз у вашому житті не найвдаліший період, проте він вже наближається до кінця.

Водолій

Сьогодні ви вагатиметесь, де, як і з ким провести вихідні. Не намагайтеся догодити всім побратимам і виберіть той варіант, який здається вам комфортним і приємним серцю.

Риби

Вам доведеться цієї п'ятниці виконати левову частку своїх посадових обов'язків.  Панікувати з приводу безлічі роботи теж не варто, ви неодмінно з усім впораєтесь.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток