Армійський гороскоп на 5 квітня 2021 року

Армійський гороскоп на 5 квітня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Ви відчуєте сьогодні прилив сил, енергії і натхнення. Це вдалий початок робочого тижня. Однак не давайте волю емоціям, не відволікайтеся на дрібниці і та дурощі з побратимами. 

Телець
Можливо, сьогодні отримаєте наказ прибути на службу раніше, ніж зазвичай. У цей день важливо взяти себе в руки і швидко реагувати на всі зміни в підрозділі. 

Близнюки 
Ідеальний день для того, щоб сконцентруватися на планах і  найважливіших справах. Варто відкинути все, що може почекати, і приділити час першочерговим бойовим завданням.

Рак
Квітень загалом сприятливий для романтичних витівок, а також облаштування та налагодження повсякденної діяльності вашої роти. І цей день дає вам впевнений сигнал зробити перший крок. 

Лев
Гороскоп обіцяє пригоди, можливо, тривале службове відрядження, яке буде не таким виснажливим і витратним, як ви гадали. Ви зможете зібратися з думками і скласти план дій.

Діва
Ймовірно, що події сьогоднішнього дня спонукатимуть вас до серйозної розмови з близькою людиною. Однак відкладіть з'ясування стосунків ближче до кінця тижня. І ви переконаєтеся, що стратегічна перевага на вашому боці.

Терези
Не відмовляйтеся сьогодні від пропозиції затриматися в розташуванні батальйону. Ваша жертва з часом дасть чималі бонуси.

Скорпіон
Під кінець дня ви не вперше переживете стрес. Раптові зміни під час командирської наради можуть вибити зі звичного ритму. Вдихніть, зберіться з силами, і відчуття невизначеності і роздратованості поступово відступить. 

Стрілець
Вам сьогодні загрожують великі фінансові витрати. При цьому ні користі, ні особливого задоволення вони вам не дадуть. Порадьтесь з військовим фінансистом, як краще вийти зі скрутної ситуації.

Козоріг
Якщо ви давно виношуєте ідеї ремонту, перебудови чи навіть парко-господарського дня, саме час діяти. Ймовірно, вам вдасться залучити підлеглих, тож не відмовляйтеся від їхньої допомоги як ділом, так і словом.

Водолій
Пріоритетами сьогоднішнього дня є дисципліна, уважність і рішучість. Сьогодні виправданий ризик, тож не бійтесь йти ва-банк.

Риби
Ви давно мрієте про раптові повороти долі і пригоди. Почекайте ще зовсім трохи. Цього дня  отримаєте перший сигнал від підрозділу розвідки, що час змін настав.