Армійський гороскоп на 5 листопада 2020 року

04.11.2020
Армійський гороскоп на 5 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни

Навколо Овнів цього тижня згущуються хмари. Ваші колеги або побратими, стурбовані останні кілька днів надуманими проблемами, погано сприймають жарти. Не варто жартувати на тему зарплат і побутових турбот.

Телець

Фінансові негаразди дуже скоро дадуть спокій. Прийняті сьогодні тактичні та виважені рішення, навіть ті, які будуть здаватися досить ризикованими, виявляться правильними.

Близнюки

Близнюкам в цей четвер не варто базікати зайвого. Запитали? Відповідайте по справі і чітко на поставлене запитання. Проігноруйте бажання розповісти той чи інший приклад, поділитися особистим досвідом.

Рак

Відмовтеся сьогодні від будь-яких планів і спроб провести день, слідуючи чіткому розпорядку дня. Імовірність успіху вкрай мала. А ось ризик втратити час і допустити на своєму шляху масу помилок значно вищий.

Лев

Командир не перестає осипати вас "геніальними" ідеями, вимагаючи негайного результату, водночас люди, нібито надіслані вам на допомогу, лише дратують вас і пригнічують одним тільки видом. Видихніть та наберіться терпіння.

Діва

Діви мають шанс зробити сьогодні найвигіднішу покупку або здійснити правильне і своєчасне капіталовкладення. Питання зі службовим житлом вирішиться вже незабаром.

Терези

Нереалізовані в цей четвер можливості підуть назавжди, а виявлені приховані таланти розвідника можуть стати новим способом здорово урізноманітнити звичний ритм життя.

Скорпіон

Утримайтеся сьогодні від бажання висловити всю правду вашим кривдникам або просто малоприємним особистостям в обличчя. Вся річ у тому, що в пориві вираження емоцій ви можете і не помітити, як мимоволі порушите статут, можливо, навіть застосуєте фізичну силу.

Стрілець

Чудовий день, щоб приступити до чогось нового. Давно плануєте спробувати себе у військовому оркестрі? Спорті чи будь-якому ремеслі? Вперед, вище ніс. Сьогодні ваша черга крутити колесо фортуни.

Козеріг

Є висока ймовірність, що цього четверга вас спробують втягнути в конфлікт. На перший погляд, ситуація дійсно здасться важливою і вартою вашої участі, проте від героїзму та жертовності сьогодні краще відмовитися.

Водолій

Абсолютно нічого не станеться, якщо ви дозволите собі розслабитися. Це не говорить про те, що вам варто відкинути всі ваші посадові обов'язки і плани, але і водночас мова йде про те, що ви заслужили можливість перевести дух.

Риби

Рибам сьогодні краще не починати нових справ. Тиждень рухається до кінця і вже найближчі вихідні нададуть вам можливість успішно реалізувати усі стратегічні цілі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток