Армійський гороскоп на 5 серпня 2021 року

04.08.2021
Армійський гороскоп на 5 серпня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

День обіцяє бути непередбачуваним. Намагайтеся уникати конфліктів, через це можуть виникнути проблеми з командуванням. 

Телець

Зірки радять тренувати снайперське терпіння. Не варто сприймати близько до серця докори близьких людей, вони потребують більше Вашої уваги. 

Близнюки

Настав слушний момент взяти короткочасну відпустку. Вам необхідно відновитися, і з новими силами приступити до служби.

Рак

Будьте обачними, особливо до давніх знайомих, хтось з них спробує втягнути вас у неприємну ситуацію. Не соромтеся поділитися своїми переживаннями, підтримка завжди поруч.

Лев

Ви зможете виконати всі накази командира на відмінно. Проте не поспішайте розслаблятися, щоб підкоряти нові вершини знадобиться багато сил.

Діва

Ваш ентузіазм у самому розпалі, тож не дайте йому згаснути. Похід у спортзал після служби стане найкращою ідеєю. Це не тільки подарує нові позитивні емоції, а й допоможе у військовій кар’єрі. 

Терези

Нарешті зорі обіцяють позитивні зміни в рідному підрозділі. Це буде непросто, але все ж цілком досяжно.

Скорпіон

День промайне, як одна мить: завдання з бойової підготовки вдасться грамотно реалізувати, і взагалі всі питання вирішуватимуться легко і невимушено.

Стрілець

Ви будете заклопотані проблемами підлеглого особового складу, тому не помітите, як промайне день. Не перевантажуйте себе завданнями, бо почуватиметесь втомленими і не зможете спокійно допрацювати до заслужених вихідних.

Козеріг

Перегляньте і вирішіть відкладені справи. На Вас чекають нові завдання від командування, які відкриють перед Вами нові можливості.

Водолій 

На Вас чекають нові знайомства. Не уникайте термінових відряджень, адже саме там ви можете знайти мотивацію рухатися вперед.

Риби 

Настав час зайнятися самоосвітою. Відвідайте тренінг або майстер-клас, щоб розширити власний світогляд або прокачати свої службові навички.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток