Армійський гороскоп на 5 серпня

Армійський гороскоп на 5 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представники цього знаку сьогодні особливо активні на полі бою. Ви прокинулися повні сил, і все складається найкращим чином. Усі справи, які накопичилися за тиждень, краще вирішити сьогодні.

Телець

Зірки пророкують вам успіх у всьому. У першу чергу це стосується матеріальних благ. Якщо ви давно хотіли новий тепловізор — сьогодні є можливість його отримати.

Близнюки

Гороскоп готує для вас сюрприз. Тільки не злякайте долю. Робіть усе скрупульозно і за ТТХ, тоді отримаєте результат у майбутньому. Разом із тим, у цей день може з'явитися зайва агресивність та дратівливість.

Рак

Для вас сьогодні — День кохання. Якщо у вас уже є снайперська пара, вона обов'язково вас порадує, можливо цей подарунок буде мати матеріальний характер.

Лев

Вам сьогодні як ніколи необхідне фізичне навантаження. Акцент зробіть на кросі зі спорядженням. Він допоможе серцю битися частіше, відповідно все тіло прийде в тонус, а це те, що вам потрібно.

Діва

Сьогодні вам краще присвятити день собі. Продуктивним він все одно не вийде, а ось красу навести можна. Приведіть форму одягу та свій зовнішній вигляд в порядок. Вечір варто провести наодинці.

Терези

Цієї середи у вас з'явиться можливість висловити все, що накопичилося за довгі місяці мовчання. Якщо є потреба — зробіть це, військовий психолог вас вислухає і дасть слушну пораду.

Скорпіон

Вам у середу буде вдаватися абсолютно все: чекає успіх на службі, а на особистому фронті мир і любов. Схоже, що у зірок ви улюбленці. Сьогодні краще приділити більше уваги другим половинкам.

Стрілець

Середа обіцяє бути для цього знаку напруженою. Вам варто зануритися в рапорти і журнали обліку, що називається з головою. І не бійтеся того, що зараз тільки середина тижня — сил вистачить на все.

Козоріг

Пошукайте нестандартні підходи до повсякденної службової діяльності. Приготуйте на вечерю те, чого ніколи до цього не готували, та перефарбуйте стіни у вашому підрозділі врешті-решт!

Водолій

Відповідний день для того, щоб заявити про себе на роботі. Якщо ви хочете, щоб вас сприймали як авторитетного офіцера — проявіть сьогодні всю свою кмітливість і вміння, щоб вразити колег.

Риби

Сьогодні найкращий день для відвертості. Тільки це допоможе вам отримати бажану премію до грошового забезпечення. Так само варто вчиняти й з коханими людьми. Будьте щирими у своїх почуттях.