Армійський гороскоп на 5 травня

04.05.2020
Армійський гороскоп на 5 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен
Якщо ви розпланували цей вівторок і зібралися закрити за день максимальну кількість наказів та стратегічних завдань, не варто розраховувати на легку долю і успіх. Вам доведеться докласти максимум зусиль.

Телець
Переговори та службові наради можуть зайти в глухий кут. Слів бракуватиме, під рукою не виявиться потрібних паперів і довідок, а поруч — надійного компаньйона. За можливості перенесіть важливі справи на інший день.

Близнюки
Бадьорість духу і здатність відшукати золоту середину у всіх діалогах з вищим командуванням допоможе реалізувати давні плани. Вище ніс, і нехай дрібні невдачі не змушують вас сумніватися в собі.

Рак
Вам не варто сьогодні ухвалювати серйозних рішень щодо військової кар’єри, обирати новий напрям або змінювати місце роботи. Тяга до змін може виявитися лише наслідком емоційної втоми. Обміркуйте все як слід.

Лев
Сьогодні ви знайдете способи і можливості збагатитися матеріально, проте тут дуже важливе чуття міри і стратегічний підхід. Захопившись, ви й не помітите, як наживете собі ворогів.

Діва
Є відчуття, що останнім часом всі ваші успіхи на фронті залишаються без уваги, а сили витрачаються даремно? Цей вівторок відкриє перед вами  можливостей це змінити. Обов'язково придивіться до них.

Терези
Вам сьогодні варто приділити увагу власному здоров'ю, перш за все, фізичному. Цього вівторка зірки застерігають про підвищений травматизм. Будьте пильними і обережно поводьтесь зі зброєю.

Скорпіон
Тиждень буде сповнений нових знайомств. Можливо, деякі стануть вельми корисними, однак цього вівторка варто придивитися до нових облич вдвічі уважніше. Сьогодні є ризик опинитися на гачку в іноземної розвідки.

Стрілець
Уникайте сьогодні будь-які суперечок, сварок і з'ясування обставин у військовому колективі. Нехай навіть правда буде на вашому боці, позиція стрільця в конфліктах аж ніяк не виграшна. 

Козоріг
Дослухайтеся сьогодні до внутрішнього голосу, схоже, ви давно забули, які важливі поради він здатний вам дати. Знайдіть час для стройової підготовки.

Водолій
Вам вкрай важливо знайти сьогодні нові джерела оптимізму. Зарядіться позитивними емоціями на весь день, слухаючи Армія FM. Без них день загрожує бути занадто монотонним та виснажливим. 

Риби
Створенні сьогодні в професійній діяльності непорозуміння, суперечки або з'ясування обставин з колегами важливо спрямувати в правильне річище і зробити максимально конструктивними. В іншому разі вам загрожують непотрібні зауваження і догани.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток