Армійський гороскоп на 6 березня

Армійський гороскоп на 6 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Цього тижня ваш оптимізм викличе захоплення оточуючих. Що б не сталося, не приймайте поспішних рішень і не дозволяйте ситуації вийти з-під контролю.

Телець
Ймовірно, вам захочеться поділитися радістю і гарним настроєм з особовим складом. Однак, якщо останнім часом з'явилася якась напруженість в спілкуванні з підлеглими, доведеться докласти певних зусиль, щоб поліпшити взаємовідносини. 

Близнюки
Будьте обережні при розв'язанні проблем, пов'язаних зі службою, а також при проведенні важливих нарад. Якщо пообіцяли виконати якесь завдання, зробіть все можливе, щоб стримати своє слово.

Рак
Перш ніж приймати будь-яке рішення, добре проаналізуйте всі варіанти й можливі ризики. Попри всі труднощі, Ви зрозумієте, кому можна довіряти.

Лев
Сьогоднішні події принесуть Левам багато приємних емоцій. Ймовірно, у вас з'явиться можливість добре відпочити і повеселитися, особливо, якщо у клубі військової частини відбуватимуться заходи.

Діва
Ви зможете уникнути багатьох проблем, якщо витратите деякий час на теоретичну підготовку. Не бійтеся ділитися своїми відкриттями та спостереженнями з побратимами.

Терези
Цього дня фінансове становище Терезів може значно покращитися. Ймовірно, сьогодні на вашому шляху зустрічатимуться тільки енергійні, щирі та вмотивовані військовослужбовці.

Скорпіон
Сьогодні доведеться приймати багато рішень. Однак проявіть обережність в спілкуванні з побратимами та керівництвом, щоб не ускладнювати своє становище в колективі.

Стрілець
Це той день, коли Стрільці зможуть повністю контролювати ситуацію і направити її в потрібному напрямку.  Зірки обіцяють Вам гарний настрій і успіх у багатьох починаннях.

Козоріг
Агресія, впертість і жадібність завдадуть шкоди вашій службі цього дня. Пам'ятайте, що в будь-якій сфері все має підтримуватися здоровим глуздом.

Водолій
У Вас з'явиться можливість встановити довірливі стосунки з командиром, або допомогти товаришу по службі. Найімовірніше,  наслідком такої допомоги може стати впливове заступництво або, навіть, збільшення доходів.

Риби
В цілому цей день може бути відзначений відсутністю зосередженості, а також розбіжностями між думками із вищим керівництвом. Однак ближче до вечора вам вдасться відчути свободу і впевненість у своїх діях.