Армійський гороскоп на 6 червня

05.07.2020
Армійський гороскоп на 6 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогоднішній день для вас сприятливий. Проведіть понеділок з сімейним підрозділом, зателефонуйте старому другу і запросіть коханого або кохану на побачення. Зірки на вашому боці.

Телець

Коли говорять, що понеділок — день важкий, ви можете бути спокійними. Для представників цього знака початок нового тижня віщує тільки успіх у всіх бойових завданнях. 

Близнюки

Понеділок для вас пролетить дуже швидко, але увесь день ви будете зайняті безліччю термінових завдань зі штабу. Керівництво буде роздратованим, тому намагайтеся сьогодні не проявляти ініціативу.

Рак

Зверніть увагу на своє харчування. Постійна зміна раціону, нерегулярні прийоми їжі погано впливають на ваше здоров'я. Займіться собою і ходіть разом з усім підрозділом до їдальні своєчасно.

Лев

Вам сьогодні пощастить. Ворожий безпілотник посеред вулиці ви, звичайно, не знайдете, але зустрінете людину, яка в майбутньому допоможе вам вирішити важке задання або виручить в складній ситуації.

Діва

Ви сьогодні зможете спокійно відпочити і присвятити день собі. Постарайтеся не загрузнути в проблемних питаннях підлеглих офіцерів і насолодитися самотністю.

Терези

Вам краще почати шукати нову роботу. Начальство вами давно невдоволене і, можливо, незабаром вас чекає неприємна ділова розмова. Тож скоріше вирушайте до військомату і підписуйте свій перший контракт зі ЗСУ.

Скорпіон

У понеділок збудеться одне з ваших заповітних бажань. Головне надсилайте зіркам правильну розвідувальну інформацію, час від часу згадуючи про свою мрію. Робочий день у вас пролетить швидко.

Стрілець

Вам саме час задуматися про своє майбутнє. У вас є шанс домогтися підвищення або прихильності військового колективу, якщо займетеся самоосвітою. І так, сьогодні хороший день, щоб провести його з сім'єю.

Козеріг

Ви сьогодні потрапите в скандал, який залишить негативний слід на вашому бойовому шляху. Спробуйте мінімізувати шкоду. Будьте готові до підступних вчинків колег або близьких.

Водолій

В понеділок вам доведеться вибрати між розвагами та службовою діяльністю. Поставте для себе пріоритети, обов'язково зваживши всі "за" і "проти". Також Водоліїв сьогодні чекає сюрприз.

Риби

Вам час задуматися про свою поведінку. Ви стали на слизький шлях і дорогу назад вам буде знайти вкрай складно. Поки ще не все втрачено, зупиніться і почніть дотримуватись військової дисципліни.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток