Армійський гороскоп на 6 квітня 2021 року

05.04.2021
Армійський гороскоп на 6 квітня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Ви нарешті зможете спокійно видихнути, забути трохи про службу та займатися своїми справами. Адже ваш рапорт на відпустку вже затверджений.

Телець
Тельцям також варто розслабитися та приділити увагу своєму здоров’ю. Краще не затягуйте, а зверніться до санчастини.

Близнюки
Цього дня варто приділити достатньо часу своїй другій половинці, яка думає, що ви до неї байдужі через надмірну зайнятість. Краще не затримуватись після вечірнього шикування, а одразу вирушати додому.

Рак
Якщо ви посварилися з кимось у колективі або насолили начальству, подумайте над тим, як можна виправити ситуацію та вийти сухими із води. 

Лев
На вас чекає довгоочікуваний тривалий вихід у поле зі взводом. Попри те, що навчання обіцяє бути досить крутими, вам все одно важко позбутися хвилювань і переживань. 

Діва
Сьогодні можете отримати приємну винагороду у вигляді позачергового звільнення. Однак тримайте себе в руках, ніхто не застрахований від форс-мажорів.

Терези
Варто бути уважнішими до обстановки на передових позиціях. Ви можете навіть не помічати, наскільки близькі потребують вашої підтримки. Зателефонуйте і поцікавтесь, як у них справи.

Скорпіон
На Скорпіонів чекає давно запланована перевірка від коменданта частини. Вам варто запастися терпінням, адже такі заходи можуть добряче попсувати нерви. 

Стрілець
Приборкайте свій крутий норов, інакше вам загрожує емоційне виснаження. Скористайтеся порадами військових психологів, щоб відновити свої моральні сили.

Козоріг
Вам не завадить влаштувати "день для себе". Виконайте ті завдання, які давно відкладали на завтра. Командир гідно оцінить ваші успіхи

Водолій
Водоліям саме час зробити відверте зізнання, найперше собі. Можливо, у вас сумніви щодо обраної військово-облікової спеціальності. Визначтеся, чого хочете від життя.

Риби
Не варто впадати в паніку та намагатися зробити за один день все, на що не було часу протягом року. Краще побережіть здоров'я та делегуйте кілька завдань підлеглим.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток