Армійський гороскоп на 6 квітня

05.04.2020
Армійський гороскоп на 6 квітня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ви відчуєте сьогодні прилив сил, енергії і натхнення. Це вдалий початок робочого тижня. Однак не давайте волю емоціям, не відволікайтеся на дрібниці і та дурощі з побратимами. 

Телець

Можливо, сьогодні отримаєте наказ прибути на службу раніше, ніж зазвичай. У цей день важливо взяти себе в руки і швидко реагувати на всі зміни в підрозділі. 

Близнюки 

Ідеальний день для того, щоб сконцентруватися на планах і  найважливіших справах. Варто відкинути все, що може почекати, і приділити час першочерговим бойовим завданням.

Рак

Квітень загалом сприятливий для романтичних витівок, а також облаштування та налагодження повсякденної діяльності вашої роти. І цей день дає вам впевнений сигнал зробити перший крок. 

Лев

Гороскоп обіцяє пригоди, можливо, тривале сжужбове відрядження, яке буде не таким виснажливим і витратним, як ви гадали. Ви зможете зібратися з думками і скласти план дій.

Діва

Ймовірно, що події сьогоднішнього дня спонукатимуть вас до серйозної розмови з близькою людиною. Однак відкладіть з'ясування стосунків ближче до кінця тижня. І ви переконаєтеся, що стратегічна перевага на вашому боці.

Терези

Не відмовляйтеся сьогодні від пропозиції затриматися в розташуванні батальйону. Ваша жертва з часом дасть чималі бонуси.

Скорпіон

Під кінець дня ви не вперше переживете стрес. Раптові зміни під час командирської наради можуть вибити зі звичного ритму. Вдихніть, зберіться з силами, і відчуття невизначеності і роздратованості поступово відступить. 

Стрілець

Вам сьогодні загрожують великі фінансові витрати. При цьому ні користі, ні особливого задоволення вони вам не дадуть. Порадьтесь з військовим фінансистом, як краще вийти зі скрутної ситуації.

Козоріг

Якщо ви давно виношуєте ідеї ремонту, перебудови чи навіть парко-господарського дня, саме час діяти. Ймовірно, вам вдасться залучити підлеглих , тож не відмовляйтеся від їхньої допомоги як ділом, так і словом.

Водолій

Пріоритетами сьогоднішнього дня є дисципліна, уважність і рішучість. Сьогодні виправданий ризик, тож не бійтесь йти ва-банк.

Риби

Ви давно мрієте про раптові повороти долі і пригоди. Почекайте ще зовсім трохи. Цього дня  отримаєте перший сигнал від підрозділу розвідки, що час змін настав.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток