Армійський гороскоп на 6 серпня 2021 року

Армійський гороскоп на 6 серпня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

У спілкуванні звертайте увагу не на поверхневе, а на глибинне. Так Ви зможете для себе відкрити нові грані зв’язку з іншими людьми. Деякі люди відкриються зовсім з іншого боку, що може призвести до міцної дружби.

Телець

Не будьте занадто критичними як до себе, так і до інших і головне не намагайтеся все контролювати, залиште не командуванню. Відчайдушні спроби тримати все під контролем в рази знижують ваші шанси на щастя і задоволення життям.

Близнюки

Сьогодні сприятливий день, щоб потурбуватися у першу чергу про себе. За нагоди виділіть більше часу на влаштування власного життя.

Рак

Вам може випасти нагода раз і назавжди вирішити делікатні справи, які тягнуться вже давно. Не переживайте – непорозуміння з побратимами вдасться врегулювати, а список невирішених справ значно зменшиться.

Лев

Левам бажано якомога більще комунікувати. Добре протікатимуть справи і на особистому фронті. У спілкуванні будьте простішими, особливо з рідними.

Діва

День буде сприятливим для переосмислення минулого та побудови планів на майбутнє. Можливе виникнення цікавих ідей та нових стратегій. Проте початок реалізації задуманого варто відкласти на кілька днів. 

Терези

У першій половині дня можливі приємні сюрпризи від рідних. Не забудьте сказати їм слова вдячності та нагадувати про те, як дорогі вони Вам.

Скорпіон

Скорпіонам астрологи радять сьогодні трохи часу присвятити розширенню кругозору. Візьміться за цікаву науково-популярну книгу чи передивіться хороший документальний фільм.

Стрілець

Сьогодні варто проявляти активність та працювати над своїми цілями. Особливо тим, хто жадає збільшення прибутків та підвищення.

Козеріг

День від вас вимагатиме особливої стриманості. Рекомендуємо бути обережним до слів та дій – необачна образа може стати причиною для виснажливих та довготривалих чвар з командуванням..

Водолій 

Сьогодні бажано не втрачати над собою контроль, щоб не втрапити у конфлікт, який витягне з вас надто багато сил та енергії.

Риби 

На Вас чекає досить спокійний день. Якщо вам випаде нагода допомогти оточуючим – робіть це від щирого серця. Сьогодні рекомендовано проявляти щедрість