Армійський гороскоп на 6 серпня

Армійський гороскоп на 6 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Не пропустіть сьогодні шанс заявити про себе і продемонструвати найкращі якості у військовому колективі. Позитивний підсумок дня стане запорукою вашого гарного настрою ввечері та завтра.

Телець

Для вас четвер цього тижня може виявитися вкрай несприятливим. Найкраще сьогодні відкласти накази і бойові завдання, які потребують максимальної самовіддачі -  фізичної та моральної.

Близнюки

Знайдіть можливість провести більше часу з побратимами, не обмежуйте свої мрії та фантазії, не забувайте про внутрішній голос і добре розвинену інтуїцію, яка скоординує вас у виборі правильного напряму.

Рак

Вам варто сьогодні притримати язика і згадати актуальну приказку, яка закликає сім разів відміряти. Оцініть тактичну обстановку і вже тим більше утримайтеся від звинувачень і докорів.

Лев

Зробити сьогоднішній день ще більш яскравим представники цього знаку зможуть, спрямувавши свою енергію на волонтерську діяльність та інші доброчинні справи.

Діва

Зорі обіцяють вам сприятливі умови для результативної бойової підготовки. Справи підуть як по маслу. Ви будете активні й кмітливі, що стане запорукою успіху.

Терези

Чудовий день, щоб очистити своє життя від безладу і сміття радянського зразка. Залишайтеся сьогодні відкритими для перспектив, які дарує вам доля, і  невдовзі життя набуде яскравих барв.

Скорпіон

Сьогодні випаде нагода наблизитись ще на крок до чергового військового звання. Не соромтеся, голосно висловлюйте свої ідеї. Додайте трохи веселощів та невимушеного спілкування.

Стрілець

Вам не варто забувати сьогодні про обережність у спілкуванні з військовою службою правопорядку. Будьте пильні і не реагуйте на провокації. Увечері енергії додадуть прогулянки на природі.

Козоріг

У вас є хороший шанс зробити впевнений крок назустріч кардинальним змінам у житті.  Нові враження і розвиток вам зараз дуже потрібні. Отримавши пропозицію вирушити в позапланове відрядження до морпіхів, сміливо погоджуйтесь.

Водолій

Представникам цього знаку сьогодні доведеться долати непорозуміння та розбіжності на службовій нараді в начальника штабу.  Неприємні новини можуть стосуватися ваших друзів або близьких.

Риби

Вам зірки обіцяють доволі складний та напружений день. Але зроблена вам робота може принести просто колосальний успіх та допоможе отримати стратегічну перевагу.