Армійський гороскоп на 6 травня

05.05.2020
Армійський гороскоп на 6 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вам слід максимально зосередитися на важливих службових справах. Навіть якщо вам хочеться відпочити або присвятити час творчості, відкладіть це на потім. 

Телець
Вам сьогодні ляже на плечі вантаж з документів та наказів. Не нервуйте, далі обов'язково буде легше. Однак для цього необхідно пересилити себе і, як то кажуть, стрибнути вище голови. 

Близнюки
Сьогодні ви можете дозволити собі відпочинок, щоправда, він повинен бути активним. Поїдьте на природу, влаштуйте крос зі спорядженням або ж відвідайте цікавий тренінг. 

Рак
Вас будуть турбувати привиди минулого. Можливо, ви завинили перед побратимом та досі не можете собі цього пробачити. Сьогодні саме час дослухатися до своїх почуттів і спокутувати гріхи, які не дають спокою.

Лев
Сьогодні не відмовляйте собі в дрібних, але таких бажаних задоволеннях. Потіште себе улюбленою їжею, почитайте ветеранську літературу чи послухайте концерт улюбленої рок-групи. 

Діва
Сьогодні вам буде щастити на спонтанні покупки. Але в процесі їх вибору все ж уважніше читайте цінники у військторгу.

Терези
Середу вам найкраще провести в захопливій поїздці на полігон. Враження, які ви отримаєте під час подорожі, допоможуть вам зрозуміти, як жити далі.

Скорпіон
На вас чекає  спокійний  день. Сьогодні ви можете доробити все, чого не встигали раніше, і  піти раніше зі служби. 

Стрілець
Сьогодні ви будете розгрібати прохання підлеглих, яких вже зібралось чимало. Однак прагнучи встигнути все, не перестарайтеся. Розв'язуйте проблеми, правильно розставляючи пріоритети. 

Козоріг
У середу вам слід трохи поступитися своєю принциповістю. Перегляньте свої погляди на тривожні для вас ситуації. Можливо, через особисті переживання ви неправильно сприймаєте накази командира.

Водолій
Сьогодні вас чекає теплий сімейний день. Проведіть його з найближчими людьми, влаштувавши їм приємні сюрпризи. Дітей зведіть постріляти в тир, а коханим організуйте романтичну вечерю при свічках. 

Риби
Середа для вас — найкращий день для розв'язання питань забезпечення підрозділу усім необхідним. Також це гарний час для зміцнення здоров’я та відвідування  військового психолога.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток