Армійський гороскоп на 6 жовтня 2020 року

05.10.2020
Армійський гороскоп на 6 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вівторок видасться дуже продуктивним. Зможете швидко владнати справи з рапортами від підлеглих, а от увечері на вас чекатиме сюрприз.

Телець

На цих воїнів у вівторок очікує досить важлива подія. Ви нарешті домоглися свого! Гороскоп на сьогодні віщує зарахування в бойовий резерв.

Близнюки

У представників цього знаку вівторок видасться дуже вдалим. Окрім службових звершень, гаранований успіх на любовному фронті.

Рак

У вас починається смуга, вдала для спокійної роботи в режимі тиші. До кінця тижня краще не стрибати вище голови.

Лев

Цей день буде дуже насичений і цікавий на події. До речі, самотнім військовим у відрядженні випадають любовні пригоди. Успіху!

Діва

Для цих воїнів вівторок буде не дуже успішним. Перед вами постануть складні бойові завдання, які змусять вас добряче понервувати.

Терези

Ви повинні бути готові до зміни обстановки на лінії зіткнення. Можливо, трапиться подія, яка здатна сильно вплинути на ваше майбутнє.

Скорпіон

Маєте встигнути в декілька військових підрозділів одночасно. У першій половині дня ви будете вирішувати поточні справи, а ось з обіду є шанс втілити свою мрію в життя.

Стрілець

У цей день вам краще налаштуватися на позитив і не йти на конфлікти з полковниками. Крім того, намагайтесь уникнути негараздів в особистому житті.

Козоріг

Гороскоп каже, що ви зможете досягти успіху в тактичних навчаннях, якщо будете в курсі нових трендів. Окрім того, блискучі ідеї, втілені сьогодні, матимуть довготривалий ефект.

Водолій

Ви будете на висоті та знайдете підхід навіть до тих порушників статуту, з якими раніше не дуже ладнали.

Риби

Дійте у вівторок поступово, не реагуючи на провокативні постріли. Також зірки рекомендують вам звернути увагу на здоров'я, оскільки є ознаки невеликих проблем.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток