Армійський гороскоп на 7-8 березня

06.03.2020
Армійський гороскоп на 7-8 березня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вам необхідно покращити свій морально-психологічний стан! Якщо у відділі МПЗ не знайдете допомогу, терміново беріть відгул.

Телець
Носіям цього знака зодіаку не варто куди-небудь поспішати вранці, навіть, якщо це ранкове шикування, бо керівництво нікуди не запізнюється. Вихідні порадують вас приємними вісточками.

Близнюки 
Вихідними необхідно увімкнути холодний розум і побути реалістами. Хтось може на вас донести. Не піддавайтеся емоціям і дійте виважено.

Рак
Для Раків це вдалі вихідні. Зірки обіцяють позитивні результати й зрушення в будь-якому справі, але підказують, що "один розум добре, а два краще". Не бійтеся звернутися до своїх побратимів за порадою.

Лев
Для успіху вам буде мало цілеспрямованості, наполегливості чи працьовитості. Багатьом Левам стане в пригоді обізнаність в бойовому статуті та натівських позначках.

Діва
Ви можете сподіватися на удачу. Вам можуть виділити премію, чи виписати заохочення. Це вихідні матеріальних успіхів.

Терези
Вам шкідливо радіти наодинці. Варто розділити радість з особовим складом. А також приділити увагу власному здоров’ю.

Скорпіон
Вам може виявитися досить важко сприймати чи обробляти  будь-яку інформацію. Краще перекласти свої обов’язки на кого-небудь з підлеглих. Ваше терпіння буде необхідне як повітря.

Стрілець
Ви будете комфортно себе почувати у будь-якому штабі, чи оперативному командуванні. Вам на рідкість легко буде виконати ваше завдання за призначенням.

Козоріг
Багатьом представникам знаку спочатку доведеться "розкачатися". Якщо самі не зможете, то знайте командир допоможе сильним словом. Зірки підказують, що справи підуть вгору в другій половині доби.

Водолій
Ви можете бути надмірно різким, постарайтеся контролювати свої слова та емоції.

Риби
Варто направити свої думки в практичне річище. Ви маєте реальний шанс збагатитися. Але чи досвідом, чи премією — про це зірки замовчують, тому краще йдіть у фінансову службу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток