Армійський гороскоп на 7-8 листопада 2020 року

Армійський гороскоп на 7-8 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

У першій половині дня Овнам буде вкрай нелегко налаштуватися на робочий ритм. Субота ніби й вихідний, але парко-господарський день ніхто не скасовував.

Телець

Гороскоп буквально закликає тельців, які вирішили поправити своє здоров'я, приступити до цього вже сьогодні. Спорт, фізичні навантаження та консультація лікаря у військовому шпиталі вам необхідні.

Близнюки

Ці дні виявиться сприятливими для налагодження відносин з рідними й близькими вам людьми. Проведіть з ними більше часу і трохи відстороніться від військових зобов’язань у ці дні.

Рак

Якщо ви замислювалися про те, щоб провести вихідні на природі якомога далі від усіх — саме час. Такі пригоди принесуть не лише задоволення, а й необхідний досвід у тактичному орієнтуванні на місцевості.

Лев

Дні обіцяють бути вельми вдалими, однак за однієї важливої умови. Попри те, що попереду вихідний, постарайтеся провести його з розкладом вашої військової частини.

Діва

Не варто концентрувати всю увагу на дрібних дисциплінарних проступках, які продовжують переслідувати вас ось уже не перший день. Сміливо візьміться за нові справи, і способи вирішення неузгодженостей знайдуться самі по собі.

Терези

Згадайте, як давно ви телефонували батькам, рідним. Військові обов’язки можуть займати багато часу, але це не привід забувати про близьких. Їхнє мовчання аж ніяк не говорить про байдужість.

Скорпіон

Левову частку вихідних можуть відібрати ваші побратими або колеги по роботі. Звідусіль на вас будуть сипатися пропозиції та прохання допомогти з непередбаченими завданнями.

Стрілець

Уникайте прийняття стратегічно важливих рішень, куди більш правильним і результативним виявиться простий шлях. Посталі сьогодні перед вами завдання далеко не такі складні, як це могло здатися раніше.

Козеріг

Відмовтеся від звичної впертості, варто піти на поступки й притримати гординю. Будьте поступливішими та отримаєте підтримку від другої половини вашого сімейного підрозділу.

Водолій

Постарайтеся закрити всі сплановані справи, не відкладайте на ще один вихідний. У зворотному випадку ви ризикуєте отримати нову порцію документів на підпис командиру.

Риби

Потребуючи допомоги та порад, не відмовляйтеся сьогодні приймати їх від випадкових зустрічних. Вам здасться це безглуздим, але іноді патрульний ВСП може підказати шлях, який ви шукаєте.