Армійський гороскоп на 7-8 вересня

06.09.2019
Армійський гороскоп на 7-8 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
У ці вихідні вас можуть критикувати колеги. Традиційно у військовому колективі це викликає нервозність. Однак не приймайте все надто близько, а просто візьміть до уваги зауваження.

Телець
Зорі вважають, що вихідні у вас переростуть в один прекрасний робочий день. Що ж в армії таке буває. Сприймайте це як гарний привід вдосконалити свої навички.

Близнюки
Хоча й на дворі субота з неділею через зайнятість ви можете пропустити важливу розмову з близькою людиною. Навіть служба не повинна впливати на сімейні стосунки. Тож відпочиньте від завдань. Ви потрібні своїм рідним.

Рак
Прикро та у вас можуть змінитися плани на вихідні. Не турбуйтеся. Врешті-решт командир зрозуміє ситуацію і все складеться так, як потрібно саме вам.

Лев
Ваше не знання власних обов'язків може призвести до втрати одного з двох вихідних. Тож прогляньте ще раз свій функціонал.

Діва
Бережіться, адже ви можете піддатися поганому впливу. Куди б і з ким ви не збирались цими вихідними, однозначно перегляньте коло своїх знайомих. Можливо, ви пригріли змію на своїй шиї.

Терези
Схоже вам випало добове чергування. Будьте уважні й пильні. Є ризик здорово накосячити. Прислухайтеся до порад більш досвідчених колег.

Скорпіон
Вам пощастило! В ці дні ви відпочинете на повну. За понаднормову службу протягом тижня командування про вас хорошої думки й на вихідні скоріш за все про вас не згадає. Тож присвятіть час собі.

Стрілець
Ви можете відчути, що сили вас покидають. Цілком ймовірна легка апатія. Такий стан протримається протягом найближчих двох днів. Врятує лише спілкування з побратимами та родиною.

Козоріг
У неділю день буде насичений сюрпризами. Можливі цікаві зустрічі. Все це не випадковість. Адже зустріч у вихідний з бойовим другом це точно не випадковість.

Водолій
Присвятіть ці дні для отримання нових знань. Досить муштрувати Статути й вкотре перечитувати ветеранську літературу. Подивіться науковий фільм, сходіть на лекцію або почніть освоювати нові комп’ютерні програми.

Риби
Будь-яка справа, за яку ви візьметеся, вдасться виконати лише в тому, випадку, якщо ви не будете перекладати відповідальність на інших. Звісно підлеглі у вас найкращі. Однак якщо ти хочеш щось зробити добре, зроби це своїми руками.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток