Армійський гороскоп на 7 грудня 2020 року

06.12.2020
Армійський гороскоп на 7 грудня 2020 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
На вас чекає важкий робочий день. На шикуванні очікуйте потужного зорепаду завдань. Тож не відволікайтеся. Все потрібно довести до кінця.

Телець
Ви на порозі супермодернізації. Самотніх Приємне знайомство з майбутньою другою половинкою не за горами. Тож випрасуйте форму, почистьте взуття і дістаньте свій блокнот із компліментами.

Близнюки
Сьогодні день почнеться з випробувань в особистому житті. Не турбуйтесь. Всі питання дуже швидко вирішаться і ви встигнете на збір у свою частину.

Рак
У вашої дитини сьогодні може трапитися конфлікт з однолітками. Не хвилюйтесь і не поспішайте з висновками. Можливо, вона просто захищалася. Тож не будьте занадто суворі.

Лев
Або ви занадто багато працюєте, або від вас занадто багато вимагають. Це типово для служби в ЗС України. Проаналізуйте уважно ситуацію, адже попереду вас чекають нові завдання.

Діва
Вам варто подумати про хобі. У такому напруженому графіку добре заспокоює нервову систему вишивання. Хтозна, можливо, саме це допоможе вам у повсякденній життєдіяльності.

Терези
Настав період значних фінансових витрат. Багато нашивок на формі час змінити й для кухні на ВОПі  потрібно дещо прикупити. Зорі не проти таких закупів, аби в сімейному бюджеті потім дірок не виникло.

Скорпіон
Ідеальний день для відпочинку. Велика ймовірність, що вам підуть назустріч, якщо поговорите з командиром підрозділу. Тож вперед відпрошуватись.

Стрілець
Ваші мрії нарешті починають реалізовуватись. Оздоровчі нарахували, новий комплект форми видали і навіть нагородили грамотою. Єдине застереження — не кричіть про це на кожному кроці. Інакше удача може від вас відвернутися.

Козоріг
Досить маніпулювати людьми. Вони не такі довірливі, як ви вважаєте, і все помічають. Якщо не зміните ставлення, то врешті-решт залишитеся самотніми, а то і взагалі отримаєте призначення в інше місце проходження служби.

Водолій
Не варто сьогодні вкладати свої заощадження в ідеї ваших підлеглих. Нині не найкращий день для таких витрат. Фінанси вам знадобляться для власних проєктів.

Риби
Скоро все зміниться на краще. Вище ніс. І причепуріться, а то якщо не командир, то друга половинка зроблять зауваження.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток