Армійський гороскоп на 7 квітня 2021 року

Армійський гороскоп на 7 квітня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Всі ваші спроби взятися за важливі службові питання і змусити себе зайнятися журналами обліку майна підрозділу виявляться сьогодні марними. Не дарма. Попередній тиждень був надто насичена подіями і вам дійсно варто відпочити. 

Телець
Сьогодні Тельці можуть опинитися перед складним вибором, вчинити по-своєму або ж прислухатися до поради побратимів. Ваш гороскоп не віщує жодних підступних поворотів долі й обидва варіанти приведуть вас до позитивного результату. 

Близнюки
Ви можете допомогти рідним і близьким. Ваша поміч буде як ніколи до речі, причому вам не доведеться навіть покидати ваш військовий гарнізон.

Рак
Вам варто відмовитися від витівок, проєктів, позбавлених плану. Не йдіть на розвідку, якщо не будете впевнені у тому, що обстановка цьому сприяє. 

Лев
Неждані гості з дружнього підрозділу зваляться сьогодні, як сніг на голову. Все б нічого, якби не плани на день. Нагадайте їм про правила карантину і ситуація владнається сама собою.

Діва
Представникам цього знака зодіаку варто сьогодні максимально відволіктися від роботи з важливими документами і важливих угод. Ви лише витратите даремно час військових юристів, якого і так обмаль. 

Терези
Фраза "Мрії збуваються" здивує вас сьогодні своєю правдивістю. Можливо, ви вже й забули, як про щось сильно мріяли, напевно навіть розчарувалися. Вище ніс, настав ваш час тягнути в службі забезпечення військ.

Скорпіон
Вас будуть відволікати і навіть дратувати несвоєчасні дзвінки та візити підлеглого особового складу. Однак не варто вішати ніс, вже до вечора ви відчуєте прилив сил і зберетеся з думками, ніщо не завадить вам провести час із задоволенням. 

Стрілець
Ваша бурхлива уява та амбіції можуть зіграти сьогодні вам на руку. Адже в цей день вас можуть попросити придумати план культурно-просвітницьких заходів на вихідні у вашій військовій частині.

Козеріг
Обставини сьогоднішнього дня можу нагадати вам деякі епізоди з минулого, які ви старанно намагалися забути. Це скоріше "плюс" ніж "мінус", оскільки разом зі спогадами прийдуть важливі підказки.

Водолій
Життя вирує всередині вас. Сьогодні ви відчуєте непереборне бажання дати волю емоціям, піти на ризик і справді шалені вчинки. Варто трохи стримати себе і продумати чіткий план дій перш ніж давати вогонь у відповідь.

Риби
Для ухвалення правильних рішень з позитивним результатом вам знадобляться певні знання та досвід. Тож попросіть допомоги у колег, щоб ваш план наступу був найкращим.