Армійський гороскоп на 7 квітня

Армійський гороскоп на 7 квітня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Овни нарешті зможуть спокійно видихнути, забути трохи про службу та займатися своїми справами. Адже ваш рапорт на відпустку вже затверджений.

Телець

Тельцям також варто розслабитися та приділити увагу своєму здоров’ю. Краще не затягуйте, а зверніться до санчастини.

Близнюки

Цього дня Близнюкам варто приділити достатньо часу своїй другій половинці, яка думає, що ви до неї байдужі через надмірну зайнятість. Краще не затримуватись після вечірнього шикування, а одразу вирушати додому.

Рак

Раки, якщо ви посварилися з кимось у колективі або насолили начальству, подумайте над тим, як можна виправити ситуацію та вийти сухими із води. 

Лев

На Левів чекає довгоочікуваний тривалий вихід у поле зі взводом. Незважаючи на те, що навчання обіцяє бути досить крутими, вам все одно важко позбутися хвилювань і переживань. 

Діва

Сьогодні Діви можуть отримати приємну винагороду у вигляді позачергового звільнення. Однак  тримайте себе в руках, ніхто не застрахований від форс-мажорів.

Терези

Терезам варто бути уважнішими до обстановки на передових позиціях. Ви можете навіть не помічати, наскільки близькі потребують вашої підтримки. Зателефонуйте і поцікавтесь, як у них справи.

Скорпіон

На Скорпіонів чекає давно запланована перевірка від коменданта частини. Вам варто запастися терпінням, адже такі заходи можуть добряче попсувати нерви. 

Стрілець

Стрільці, приборкайте свій крутий норов, інакше вам загрожує емоційне виснаження. Скористайтеся порадами військових психологів, щоб відновити свої моральні сили.

Козоріг

Козорогам не завадить влаштувати "день для себе". Виконайте ті завдання, які давно відкладали на завтра. Командир гідно оцінить ваші успіхи

Водолій

Водоліям саме час зробити відверте зізнання, найперше собі. Можливо, у вас сумніви щодо обраної військово-облікової спеціальності. Визначтеся, чого хочете від життя.

Риби

Не варто впадати в паніку та намагатися зробити за один день все, на що не було часу протягом року. Краще побережіть здоров'я та делегуйте кілька завдань підлеглим.