Армійський гороскоп на 7 листопада

06.11.2019
Армійський гороскоп на 7 листопада

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні усе повернеться у звичну колію. Основна частина дня пройде за добре знайомим сценарієм — планомірним виконанням бойових задач. 

Телець
Вам варто зосередитись на деталях вашого розпорядку дня, а особливо у той час, коли знаходитесь за кермом. Будь-яка помилка сьогодні може понести за собою неприємності.

Близнюки
Цей день допоможе стабілізувати відносини з побратимами. Можливо, сьогодні доведеться підлаштуватися під смаки партнера, та командирів. 

Рак
Сьогоднішній день зробить Вас більш упертими і послідовними, допоможе довести до кінця задумані службові питання. Може посилитися інтерес до гарантій надійності і якості виконання наказу командира.

Лев
День поверне Вам спокій і впевненість, або знизить рівень тривожності. Залежність від хвилюючих тем стане слабшим, але не варто думати, що ви остаточно від неї позбулися. Тож не втрачайте пильність та реакцію снайпера.

Діва 
Зірки радять знати міру в будь-яких захопленнях: перевищення службових обов’язків загрожує прихованим ударом по здоров'ю. 

Терези
Цей день допоможе більш тверезо поглянути на свої перспективи, відкинути надлишкові й сумнівні варіанти. Тож варто переглянути свої покупки згідно з наявним майном і грошового забезпечення.

Скорпіон
Час пізнати свої межі особистих морально-вольових якостей, це допоможе стати зразковим офіцером для своїх побратимів-вільнодумців. 

Стрілець 
Варто переглянути ваші моральні цінності, від яких відступили, і заново оцінити їх переваги.

Козоріг 
Сьогодні вам допомагає сама доля, правда, допомога буде помітна лише у важкій ситуації. Якщо ви захопилися і опинилися на краю прірви, в останній момент вам не дасть оступитися ваш власний досвід. Тож не дайте порушникам ввести вас в оману.

Водолій
Зірки настійно радять проявити принциповість, орієнтуватися на перевірені методи та на вірних людей. Сьогодні залізна воля та дисциплінарний статут стануть вам у пригоді. 

Риби
"Роби що повинен, і будь що буде" — візьміть сьогодні ці слова собі за девіз. Не варто сліпо покладатися на натхнення і успіх.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток