Армійський гороскоп на 7 серпня

06.08.2020
Армійський гороскоп на 7 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Представники цього знаку зодіаку сьогодні отримають цікаву пропозицію від військового фінансиста. Однак, не приймайте поспішні рішення — вони можуть привести вас до конфліктів.

Телець

Цей день не буде особливо насиченим для вас. Гороскоп на сьогодні радить насолоджуватися тихим, розміреним темпом на постійному пункті дислокації, адже вам так цього не вистачало.

Близнюки

Сьогодні зірки обіцяють вам нелегкий день, особливо це стосуватиметься роботі у військовому колективі. Вам доведеться виконати подвійну роботу і свою, і ваших колег.

Рак

Народженим під цим знаком гороскопу людям сьогодні краще задуматися про свою військову кар’єру. Здається, щось ви робите не так. Зірки ясно натякають, що цивільний шлях — неправильний.

Лев

Позитивний настрій і бадьорість духу допоможе вам знайти сьогодні ту золоту середину, яка приведе до успіху в бойовій операції. Не сумуйте, якщо недавно вам не пощастило — життя налагоджується!

Діва

Зірки говорять, що останнім часом представники цього знака трохи задумалися про отримані догани та зауваження. І, до речі, всесвіт дякує вам за це і сьогодні неодмінно зробить щедрий подарунок, про який ви навіть не здогадувалися.

Терези

У вас не виникає відчуття, що останнім часом всі ваші бойові можливості витрачаються даремно? Можливо, ви зв'язалися зовсім з тими людьми, які не цінують ваших зусиль. Сьогодні якраз відповідний день, щоб це змінити.

Скорпіон

Ви останнім часом занадто багато переживаєте, навіть через дрібні недоліки на ранковому шикуванні. Заспокойтеся і не нервуйте без приводу — це не допоможе прийти до заповітної мети.

Стрілець

Ви дуже близько берете до серця все, що відбувається у вашому взводі. Не треба намагатися всім догодити — на милування нема силування. Не всі налаштовані проти вас, цінуйте це.

Козеріг

Зірки підказують вам, що настали сприятливі часи для розмови з командиром та просування по кар'єрних сходах. Вам необхідно відкрито заявити про свої бажання і можливості.

Водолій

Сьогодні вам доведеться змиритися з тим, що не все в світі відбувається так, як вам подобається. Можливо, як попереджає гороскоп на сьогодні, вам доведеться деякий час пробути в компанії коменданта вашої військової частини.

Риби

Представники цього знака Зодіаку останнім часом стикаються з різкими стрибками настрою, ймовірно, це пов'язано з емоційним сплеском, який нахлинув останнім часом. Краще завітайте на консультацію до військового психолога.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток