Армійський гороскоп на 7 травня

06.05.2020
Армійський гороскоп на 7 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні вам доведеться трохи напружитися — обставини складаються таким чином, що представники знаку будуть просто змушені взяти на себе більше посадових обов’язків, ніж раніше. 

Телець
Представники цього знаку будуть відчувати гострий брак спілкування. Саме сьогодні вам вкрай необхідна підтримка рідних і побратимів, можливо, Вам доведеться попросити їх про це. 

Близнюки
Гороскоп на четвер підказує, що настав час розпланувати свій сімейний чи особистий бюджет, і стратегічно підійшовши до цього питання, ви зможете уникнути необдуманих фінансових витрат. 

Рак
Представники цього знака зодіаку сьогодні почуватимуться тривожно. В першу чергу через своїх близьких, які, ймовірно, зараз знаходяться на лінії фронту.

Лев
Гороскоп на сьогодні обіцяє яскраві пригоди в компанії вашого підрозділу і дуже цікавий день, який допоможе  усе розставити на свої місця.

Діва
Ваша ніціативність допоможе заслужити довіру командира. Також четвер — слушний час для активної роботи над новими аналітичними проєктами.

Терези
Хороший день для розв'язання сімейних питань: обговоріть зі своєю снайперською парою плани на майбутнє або хоча б просто проведіть разом час.

Скорпіон
Представники цього знака зодіаку нарешті в четвер зможуть забути про стоси документів та директив зі штабу, які раптово навалилися на них, і добряче відпочити.

Стрілець
Для вас нелегкий день, доведеться взяти на себе відповідальність за всі дисциплінарні проступки. Останнім часом ви часто намагаєтеся ухилитися від безпосередніх обов'язків, що може розпалити суперечки з колегами.

Козоріг
Представників знаку в четвер чекає приємний сюрприз. Можливо, він буде пов'язаний зі службовими відрядженнями на далекі відстані або приємними зустрічами. Надвечір ви опинитеся в цікавому місці, де давно мріяли побувати. 

Водолій
Настав час для серйозної розмови, яку ви уникали тривалий час. Однак, не поспішайте організовувати швидкий наступ — розставивши всі крапки над "і", ви зможете з'ясувати  дуже важливі деталі. 

Риби
Сьогодні не варто заводити нові знайомства та романтичні зв'язки. Зірки попереджають: ви можете несподівано стати жертвою провокацій іноземної розвідки.  

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток