Армійський гороскоп на 7 вересня 2020 року

Армійський гороскоп на 7 вересня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Десантники можуть планувати сьогодні досить активний трудовий день. Початок нового тижня буде сприятливим для нових починань і марш-кидків. Не затримуйтеся на роботі, вечір постарайтеся провести в колі рідних та близьких.

Телець

Не дарма бійці цього знаку так старалися розпланувати весь прийдешній тиждень. Події будуть в точності збігатися з вашими топографічними розрахунками.

Близнюки

Військові психологи зможуть насолоджуватися сьогодні усіма умовами для прояву своїх творчих здібностей. При цьому постарайтеся не виснажувати особовий склад надмірними навантаженнями.

Рак

Відмовтеся сьогодні від спокуси будувати повітряні казарми, в іншому випадку вам дуже скоро доведеться розчаруватися в людях. Дивіться цього понеділка на життя більш реально, прагматично.

Лев

Цим військовим доведеться сьогодні проявити терпіння і наполегливість у спілкуванні з полковниками. Ймовірно, зараз доведеться перечекати шквал закидів з боку начальства.

Діва

У перший день нового тижня у вас з'явиться можливість істотно вплинути на своє цивільне життя, а саме змінити його на краще. Якими методами це необхідно здійснювати, відомо тільки вам і військомату.

Терези

Не ризикуйте сьогодні і тримайтеся якомога далі від вибухонебезпечних предметів. Є високий ризик неабияк зіпсувати свій авторитет. Не піддавайтеся на провокації і вмовляння конкурентів.

Скорпіон

Рядових цього знаку сьогодні чекають воістину великі бойові звитяги. Вас чекає чудова можливість отримати пристойну роботу або ж чималий прибуток. Не упускайте шанс поборотися за лідерство на вашому місці.

Стрілець

Сьогодні на шляху до успіху реальною перешкодою може стати лінь і небажання братися за директиви зі штабу.  Також можуть з'явитися і складності в спілкуванні з друзями.

Козоріг

Вам важливо простежити сьогодні за своїми манерами, словами та емоціями. Не рубайте з плеча, не робіть поспішних висновків і не долучайтеся до палких суперечок на службовій нараді.

Водолій

Представників цього знаку, судячи з гороскопу, може чекати неспокійний день на лінії зіткнення. Тримайте під рукою запасний варіант розвитку подій на той випадок, якщо щось піде не так.

Риби

Цим воїнам варто налаштуватися сьогодні на роботу і активне спілкування з ветеранською спільнотою. Вся річ у тому, що вас чекає дійсно насичений тиждень, але у вас буде можливість підвищити свій дохід.