Армійський гороскоп на 7 жовтня 2020 року

Армійський гороскоп на 7 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Зірки пророкують невеликі ускладнення в стосунках із командиром. Але якщо ви поводитиметеся гідно і коректно, то конфлікт швидко владнається.

Телець

Не шкодуйте витрачати грошове забезпечення на себе. Як на процедури для здоров'я і краси, так і саморозвиток. Вам це зараз необхідно.

Близнюки

Гороскоп попереджає: ви повинні бути обережні в цей день, тому що є ймовірність зайти на мінне поле. Не поспішайте і не турбуйтеся, якщо виявиться, що ви кудись запізнилися.

Рак

Вам все під силу. Спрямуйте натхнення в правильне русло і не порушуйте статут. Налаштуйтеся на успіх та візьміться за давно відкладені справи.

Лев

Надмірна наполегливість сьогодні лише завадить. Не тисніть на підлеглий особовий склад і не докладайте гіперзусиль для вирішення справ — всьому свій час.

Діва

Подбайте насамперед про себе. Відкиньте на другий план наряди й службові наради. Приділіть більше часу для влаштування власного життя.

Терези

Зірки радять не засиджуватися на службі ввечері. Знайдіть можливість піти в гості або приділити час хобі поза домом.

Скорпіон

Якщо вам не до вподоби рамки, які ставлять побратими, не потрібно одразу йти в атаку! Подумайте, можливо ви надто довільно трактуєте деякі положення статуту.

Стрілець

Ви можете зірвати великий куш. І не важливо, яка це буде сфера — робота, житло, фінанси або любовний фронт. Головне, що день буде успішний.

Козоріг

Зірки радять не концентруватися на проблемах із минулого. Краще зосередитись на поточних бойових завданнях. Роботи у вас чимало і виконати її бажано якомога краще.

Водолій

Цей день буде скупий на яскраві враження. На вас чекає звичайна робота і парко-господарський день вдома. Що ж, іноді й таке потрібно.

Риби

Приділіть більше уваги своєму здоров'ю і проявіть ініціативу щодо поліпшення вашого фізичного стану. Наприклад, завітайте на обстеження до військового шпиталю.