Армійський гороскоп на 7 жовтня

06.10.2019
Армійський гороскоп на 7 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Хоча зараз у ваших руках робота так і кипить. Однак будьте впевненні потім ви зможете пожинати плоди своїх старань. Можливо про вас навіть напишуть у газеті!

Телець
Вдалий день для кар’єрного росту. Вдень можливі проблеми зі сном. Та воно й не дивно коли ти є частиною ЗС України.

Близнюки
Не відкладайте на завтра рішення з дуже важливих питань. Краще зараз розставити всі крапки над «і» та звісно про це доповісти.

Рак
Ви не можете знати все на світі. Прислухайтеся й до порад старших співслужбовців. Досвід який вони отримали в бойових діях – безцінний.

Лев
Зараз головне ‒ не здаватися, а продовжувати йти до мети. Виконати завдання понад усе властиво для українського бійця. Але іноді буває надзвичайно важко. 

Діва
Зупиніться й подумайте. Ви буваєте надто різкі у своїх висловлюваннях. Задумайтесь, можливо хтось тримає на вас образу. Владнайте цю проблему бо отримаєте не найкращу репутацію в батальйоні.

Терези
Вам варто ретельніше продумувати майбутнє. Не потрібно вважати, що це дурниці. Дотримуватися плану це головне завдання у бою.

Скорпіон
Усі створені записи час дістати з планшетки та продемонструвати керівництву. Сьогодні ваші ідеї гідно оцінять.

Стрілець
Ви іноді буваєте занадто слабохарактерні. Щоразу коли це помічають колеги ви втрачаєте бали. Досить. Настав час стати твердішим.

Козоріг
Через необдумані витрати ви зараз на мілині. Зате тепло в ноги й не задуває в спину. Та на майбутнє потрібно зробити висновки аби не бігати за позиками.

Водолій
Сьогодні вас чекає серйозна розмова. Ви дізнаєтеся про зраду або обман. Головне тримайте свої нерви в кулаку. Не дайте волю почуттям.

Риби
Відмовтеся від фастфуду. Їжа швидкого приготування точно не для вашого шлунку. Тим паче, що Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ активно впроваджує нові каталоги і багато смачненького.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток