АРМІЙСЬКИЙ ГОРОСКОП НА 8 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ

07.06.2021
АРМІЙСЬКИЙ ГОРОСКОП НА 8 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ваше життя от-от зміниться на краще. Все, що тріпало нерви і гальмувало справи, залишиться в минулому. Можете діяти сміливо по відношенню до ворога. Ніяких перешкод сьогодні на вашому шляху не виникне.

Телець

Сьогодні ви відчуєте гостру тягу до змін, і це змусить вас розглядати нові варіанти розвитку, вчитися і вдосконалювати свої військові навички. Більш того, нові знання наведуть на роздуми і допоможуть обзавестись ідеєю, яка стане згодом двигуном позитивних змін у долі нашої держави.

Близнюки

Відносно фронту, сьогодні ви можете розраховувати на свого побратима. Ви здивуєтесь, але цей день зміцнить ваші з ним відносини. 

Рак

Сьогодні ви потрапите в смугу великих перетворень у своєму житті, причому творцями цих змін станете ви самі. У вас з’явиться бажання підвищити кваліфікацію, освоїти нову військову професію. 

Лев

Сконцентруйтесь на головному, викладайтесь по максимуму, тоді в кінці тижня можливе отримання грошової премії.

Діва

Зорі вам радять не здаватися — вже зовсім скоро буде світла смуга та мирне небо над головою.

Терези

Сьогодні майорам слід не забувати, що вони ще не дійшли піку своєї кар’єри і попрацювати над заощадженнями. Розрахуйте свої витрати.

Скорпіон

Вам хтось вже давно приділяє увагу у штабі. Розберіться з потенційним партнером і розставте всі крапки на "і".

Стрілець

Сьогодні вам слід бути дуже уважним. Але не на фронті. День обіцяє бути мирним. А от у побуті будьте пильні, можливі травми.

Козоріг

Цей день може виявитися дуже плідним, якщо ви заздалегідь усе сплануєте й визначите для себе досяжні цілі. Відносини з побратимами можуть загостритися через взаємну впертість. Увечері присвятіть час собі, увімкніть приємну музику й розслабтеся.

Водолій

Зірки обіцяють вам прекрасне побачення з цивільною особою, яке може перерости в надійний союз.

Риби

Сьогодні не потрібно поспішати і намагатися встигнути виконати два накази одночасно. Робіть усе поетапно. Тоді ввечері на вас чекає приємний сюрприз.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток