Армійський гороскоп на 8 грудня 2020 року

Армійський гороскоп на 8 грудня 2020 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
У вас може зникнути бажання служити та рухатися до мети. Швидше за все, дається взнаки відпустка. Аж занадто довго ви провели за межами військового колективу. 

Телець
Час подумати про свої фінансові витрати. Вчіться грамотно розподіляти гроші. Віддайте старшині борг і намагайтеся більше не позичати.

Близнюки
Сьогодні точно ваш день. Усі побоювання на службі розвіються як дим. Керівництво задоволене якістю вашої роботи. Все чудово. Не накосячте. Так тримайте!

Рак
Сьогодні виллється негатив від ваших недоброзичливців. Однак ви вже досвідчений боєць і розумієте, що не треба реагувати на провокації ворогів. Так можна уникнути конфлікту.

Лев
На роботі все стабільно. Настав час підвищувати свій фаховий рівень. Подумайте, можливо варто спробувати свої сили у військових навчальних закладах.

Діва
Мегапозитивний день! Всім до вподоби ваше товариство. Ви заряджаєте хорошим настроєм колектив. Тільки ж обережно, не перегніть палицю, бо ще отримаєте наряд поза чергою.

Терези
Ви занадто переймаєтесь добробутом інших. Це, звісно, добре, але не варто забувати про себе. Скористайтесь звільненням, аби максимально розфарбувати будні.

Скорпіон
Будьте уважнішими, не ухвалюйте квапливих рішень. І тим паче не слухайте порад людей із сусідніх підрозділів.

Стрілець
Сьогодні сприятливий день для укладання контрактів. Ви можете знайти корисні зв’язки та заручитися підтримкою з боку авторитетної особи. Пригадайте про військкомат і повістку. Можливо, саме про це і йде мова?

Козоріг
Не беріть занадто близько до серця неприємності на службі. Бувають проблеми й складніші.

Водолій
Сьогодні трапляться події, які можуть призвести до змін у вашому житті. Мова не йде про ваш сон. Контролюйте свою позицію та будьте готові швидко реагувати.

Риби
У вас може різко змінюватися настрій. А разом із ним — і плани. Цей процес треба контролювати. Однак майте на увазі: на нараді вас підтримали 100% командирів.