Армійський гороскоп на 8 липня

Армійський гороскоп на 8 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні близькі можуть наговорити вам багато різких і навіть образливих слів. Спробуйте не брати їх близько до серця. Не все так погано, як ви б могли подумати. Можливо, кращим варіантом буде залишить в наряді цього дня.

Телець

У вас сьогодні дуже спокійний день, коли можна нарешті зрозуміти, чого ви хочете від життя і виставити пріоритети. Присвятіть вечір роздумам про військовий обов’язок і якість своєї служби.

Близнюки

Представників цього знаку чекає сюрприз на командирській нараді. Як він вплине на майбутнє, залежить від вашої реакції на несподіваний подарунок від полковника. 

Рак

Вас сьогодні будуть долати сумніви, які можуть перешкодити зразковому виконанню посадових обов’язків. Тримайте свої думки при собі і менше турбуйтеся. 

Лев

Сьогодні прапорщик зробить вам вигідну пропозицію. Не прогавте її, адже наступної слушної нагоди доведеться чекати дуже довго. Налаштовуйтеся на позитив і ні хвилини не сумнівайтеся в собі.

Діва

Представників цього знаку чекає прибуток за ураження ворожої техніки. Не варто одразу витрачати всю суму. Розпорядіться грошима розумно. І не забудьте залишити частину на "чорний день". 

Терези

У вашої снайперської пари накипіло багато претензій до вас. Будьте готові до неприємної розмови і постарайтеся не розкривати всі карти, якщо тільки ваша совість не кришталево чиста.

Скорпіон

Сьогодні ви будете надмірно емоційні. Зірки підготували для вас незвичайну розмову з волонтерською спільнотою. Ретельно добирайте слова й уважно слухайте співрозмовників. 

Стрілець

Представникам цього знаку зірки обіцяють невелику пригоду. Перед вами відкрито чимало можливостей. Вам слід обрати, у двері якого роду військ постукати.

Козоріг

Сьогодні вами будуть незадоволені на службі. Якщо втомилися від військових наставників, спробуйте змінити своє ставлення до ситуації. Ось побачите, ваше життя одразу налагодиться.

Водолій

Вам доведеться допомогти бойовому товаришеві чи знайомому вирішити життєво важливу проблему. Іноді варто пожертвувати своїм особистим часом для досягнення благородної мети.

Риби

Зірки радять утриматися від купівлі військової снаряги, яка вам не по кишені. Притримайте гроші до наступного разу. Ви ще встигнете витратити свої заощадження.