Армійський гороскоп на 8 травня

07.05.2020
Армійський гороскоп на 8 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні побратими не дадуть вам зосередитися. Раз у раз вас будуть відволікати у справах і питаннях, які на перший погляд здадуться дріб'язковими. Не варто дратуватися з цього приводу, поставтеся з розумінням і придивіться до прохань уважніше. 

Телець
П'ятниця цього тижня — сприятливий день для розвитку своєї справи. Неважливо, вкладаєте ви сили у масштабні проєкти чи просто виконуєте поставлені завдання, сьогодні можна цілком присвятити себе улюбленій справі.

Близнюки
Думки про зміну іміджу сьогодні вимагатимуть втілення. Сміливо вирушайте до військторгу та перукаря, де ви зможете оновити ваш образ. Ідей сьогодні буде хоч відбавляй, до того ж є шанс заощадити.

Рак
Не найкращий день для суперечок і конфліктів, не варто сьогодні порушувати статут і з'ясовувати стосунки. Ваші аргументи прозвучать непереконливо, та й більшість слів пролетить повз вуха співрозмовників. 

Лев
Сьогоднішній день може вилитися для вас у фізичне перенавантаження. Відкладіть незначні службові справи. Знайдіть час для перерв і не забувайте про повноцінне харчування.

Діва
Вам варто задуматися про шляхи поліпшення духовного і морального-психологічного стану. Наприкінці тижня відкриються перед вами кілька можливих варіантів, проте бракуватиме вільного часу. 

Терези
Останнім часом кипучу енергію утримувати всередині стає все складніше. Сьогодні вам буде надана можливість витратити її з користю під час чергових стрільб чи навчань. Вибір за вами.

Скорпіон
Через емоційність і жагу до пригод нових знайомств із найнесподіванішими людьми вам не бракує. Цієї ж п'ятниці варто відмовитися від спілкування з незнайомцями, і особливо від спільного проведення часу. 

Стрілець
Не варто планувати на сьогодні важливі зустрічі і переговори, особливо угоди щодо фінансового забезпечення вашої частини. Цю п'ятницю краще присвятити максимально простій діяльності, яка не потребує ризику і доленосних кроків.

Козоріг
Сьогодні вам позаздрять навіть найуспішніші армійці. Те, з якою легкістю ви виконуєте завдання і як знаходите способи отримати корисний досвід, здивує оточення. 

Водолій
Приділіть сьогодні особливу увага фінансовим витратам. Гороскоп категорично не радить викидати гроші на непотрібне спорядження та майно. Витрати будуть марними. Збережені ж кошти з часом можна буде вкласти вигідніше.

Риби
Не піддавайтеся сьогодні на яскраві і спокусливі фантазії вашої уяви, важливо зберігати тверезість мислення і залишатися справжнім військовим фахівцем. Сьогодні матимете шанс проявити себе по-справжньому і здивувати керівництво. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток