Армійський гороскоп на 8 вересня 2021 року

Армійський гороскоп на 8 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Знайдіть час для роздумів, вихідний Вам не завадить. Це вкрай необхідно особливо тим, хто має багато переживань. Можливо варто звернутися до фахівця, який допоможе розібратися з думками і повернутися до служби.

Телець

День видасться сприятливим на нові починання. Ймовірно, на Вас чекає романтична пригода, що може перерости у відносини. 

Близнюки

Ретельно обдумуйте, на що витрачати енергію, а де її приберегти. Вона вам ще знадобиться. Незабаром на Вас чекає особливе завдання, що може привести до підвищенняа зараз займіться справами домашніми або особистими.

Рак

Вам варто взятися за складання плану на найближчі дні. Перегляньте відкладені справи, зараз найкращий час до них повернутися. Розберіться зі своїми фінансами, бажаннями, завданнями.

Лев

Радимо сьогодні хоч трохи стежити за мовою, щоб не сказати зайвого. Наприклад, такого, що зачепить когось за живе, або того, що видасть ваш секрет. Репутація - річ крихка, тож не експериментуйте. 

Діва

Постарайтеся бути максимально чесними з собою і при прийнятті доленосних стратегічних рішень, дивитися на ситуацію ще й здалеку. Це сьогодні Вам буде під силу.

Терези

Сьогодні цим військовим буде під силу вирішити навіть найбільш безнадійні справи. Допомога Ваших побратимів неодмінно стане у нагоді. Головне - не витрачати даремно сили (наприклад, на сварки або суперечки), а направити енергію в конструктивне русло. 

Скорпіон

Ваші відносини з близькими і друзями стануть більш теплими. Це вдалий час, щоб поговорити про приємні речі. Ймовірно, що вас сьогодні чекають маленькі, але приємні сюрпризи.

Стрілець

Вам буде притаманна підвищена вмотивованість, що додасть сил для вирішення поточних завдань. Легко буде вдаватися пошук гідних союзників.

Козеріг

Ваші інтелектуальні здібності будуть повністю активізовані. Нові знання вам сьогодні просто життєво необхідні. Якщо піддастеся ліні і апатії, то ризикуєте отримати догану.

Водолій 

Через високу концентрацію і уважності сьогодні можна займатися відповідальними справами. На Вас чекає важливе завдання від командира, не варто хвилюватися - шанси припуститися помилки мізерні. 

Риби 

У разі незрозумілих ситуацій не панікуйте і не турбуйтеся, Ваша відповідальність допоможе вирішити їх якнайкраще. Постарайтеся не втрачати впевненості в собі і правильності ваших дій.