Армійський гороскоп на 8 жовтня 2020 року

07.10.2020
Армійський гороскоп на 8 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам варто приготуватися до гіршого. Цей день стане справжньою смугою перешкод. Але якщо зробите все правильно, зможете здобути користь від невдач.

Телець

Слід подумати про якість своєї служби. Останнім часом ви робите занадто багато помилок, які можуть негативно позначитися на кар'єрі.

Близнюки

Цей день готує безліч сюрпризів. Ви можете отримати раптовий фінансовий прибуток і зустріти старих товаришів по службі.

Рак

Вам слід провести цей день із сімейним підрозділом. Всесвіт приготував для вас безліч цікавих подій. Але не намагайтеся нікого обманювати, інакше ви зазнаєте краху.

Лев

Сьогодні у вас є величезна кількість бойових спроможностей отримати бонуси на роботі та налагодити стосунки із близькими.

Діва

Вам необхідно добряче відпочити після бойового чергування. Якщо не збалансуєте свій емоційний стан, можете отримати великі неприємності.

Терези

У цей день слід просто плисти за течією. Останнім часом ви дуже втомлюєтеся, тому необхідно відновлювати сили. Слухайте свою інтуїцію, це допоможе уникнути позачергового наряду.

Скорпіон

Вам слід почати розв’язувати проблеми. Подумайте про людей, які вас оточують, і спробуйте видихнути. Ваша втома останнім часом негативно позначається на військовій кар’єрі.

Стрілець

Час звернути увагу на свої взаємини з близькими. Ви сваритеся через дрібниці, а це негативно впливає на атмосферу у бойовому підрозділі.

Козоріг

Вам потрібно проаналізувати свої емоції. Останнім часом ви відчуваєте дискомфорт і не розумієте, що робити далі. Послухайте своє серце і підпишіть черговий контракт із ЗСУ.

Водолій

Водоліям Всесвіт приготував величезну кількість завдань на цей день. Їх необхідно вирішити саме сьогодні. Успішний результат буде винагороджений подякою від командира.

Риби

Сьогодні вам знадобиться ваша творча жилка. Нові починання принесуть перемогу на усіх фронтах, а удача буде на вашому боці.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток