Армійський гороскоп на 9 березня

Армійський гороскоп на 9 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Саме сьогодні ваші старання у питаннях служби почнуть приносити свої плоди. Командир неодмінно це помітить, тож очікуйте на винагороду у вигляді подяки, або, навіть, премії. 

Тельці
Не відмовляйтеся від допомоги побратимів на службі, а також рідних — вдома. В іншому випадку ризикуєте дати задню через надмірне навантаження.

Близнюки
Ви знайдете нові причини, аби змінити власне життя. Допомога побратимам чи командиру вмотивує вас на подальшу роботу над собою.

Раки
Можлива втрата контролю над багатьма справами. Але не варто надто перейматися. Товариші підтримають та допоможуть разом розв'язувати проблеми. 

Леви
Не дивуйтеся неочікуваним витівкам чи ідеям побратимів. Втім чинити опір немає сенсу. Відпустіть ситуацію та дайте життю текти своїм річище.

Діви
Справ по службі накопичиться багато, тож складіть хороший та реалістичний план дій. Командир вимагатиме виконання поставлених завдань у найкоротші строки.

Терези
Відчуття втоми та бажання сховатись якнайдалі будуть цілком природними у цей день. Зробіть паузу на відпочинок, взявши короткострокову відпустку. 

Скорпіон
Давно втрачена довіра між вами та побратимами нарешті відновиться. Це стане поштовхом для нових звершень та починань. Командир гідно оцінить колективну роботу, розщедрившись на заохочення.

Стрільці
Будь-яке розпорядження командира ви виконаєте на відмінно, ще й побратимам встигнете допомогти. Також саме сьогодні ваші рішення вплинуть на найближче майбутнє. 

Козороги
Вам знадобляться спокій і почуття безпеки. Тож скоріше закінчуйте з військовими справами та вирушайте додому. Вам варто відволіктися від постійної гонитви за підвищенням по службі та взяти паузу.

Водолії
Військова дисципліна та виправка стануть тим, що допоможе оминути ймовірні проблеми та прогалини. Виконуйте доручення командира чітко та якісно. 

Риби
Вам вдасться побачити звичні речі під кардинально іншим кутом. Беззаперечне виконання своїх службових обов’язків — ваша візитівка. Незвичний підхід до виконання звичних речей допоможе покращити власну репутацію як в очах командира, так і в очах побратимів.