Армійський гороскоп на 9 грудня 2020 року

Армійський гороскоп на 9 грудня 2020 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Завдяки вашій наполегливості зрушились справи щодо підвищення по службі. Продовжуйте в тому ж дусі. Здається, незабаром ви вирушите на нове місце служби.

Телець
Ви не в гуморі через брак на складі теплої форми одягу. Сьогодні день краще провести на самоті. Це чудова можливість обдумати плани на майбутнє.

Близнюки
Не пліткуйте. Ви ж не на базарі. Армія, звісно, велика родина, та остерігайтесь, аби наклепи не вилізли боком.

Рак
Надворі 21 століття, і все давно змінилося. Безпілотник — це не демон. Тож щойно його побачите, не варто чіплятися за ікону. Беріть приклад із побратимів, вони все роблять правильно.

Лев
Продумайте кожну покупку. Все, що ви замовили у військторзі, звісно, стане в пригоді. Але є ймовірність невеликих фінансових труднощів. 

Діва
Здається, ви давно хотіли нові тактичні окуляри? Настав той самий день. Не тягніть, купуйте. А заодно й до перукаря зазирніть. Настав час змін.

Терези
Зорі пророкують небезпеку на дорогах. Краще не виїжджайте нікуди або ж будьте уважні. ВСП помилок не пробачає.

Скорпіон
У генерала нині нервовий день. Всьому виною строки, тож покваптесь із довіреними вам проєктами.

Стрілець
Ваші різкі висловлювання та зауваження можуть призвести до сильних негараздів. Якщо не можете тримати емоції при собі, то краще візьміться за нанесення на карту тактичних позначень.

Козоріг
Прибережіть фінанси. В жодному випадку не давайте в борг. Схоже, поруч із вами зараз люди, які не надто дотримуються слова офіцера.

Водолій
Прекрасний день для генерального прибирання. Саме час відмовитися від старих ящиків БК і прибрати порожні гільзи.

Риби
Збираючись підняти когось на кпини, навіть якщо це, на вашу думку, всього лише милий жарт, добре подумайте. Сьогодні комік із ваш нікудишній. А в армії за це можна і на догану заробити.