Армійський гороскоп на 9 квітня

08.04.2020
Армійський гороскоп на 9 квітня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Щоб домогтися сьогодні бажаних результатів у важливих для вас бойових завданнях, доведеться докласти чимало зусиль. Можливо, навіть працювати понаднормово. 

Телець

Сьогодні вам рекомендований спокій і вибір такої діяльності, яка дозволила б зберегти рівновагу. Лише на користь піде моральний відпочинок і вивчення основновних положень статутів.

Близнюки

Сьогодні ви відчуватмете неабияку жагу до тактичних навчань. Непереборне бажання пробудить  здібності, про які раніше ви могли і не підозрювати.

Рак

Чекайте вістей, можливо, навіть із Генерального штабу. Може статися, що вони відкриють перед вами нові горизонти і подарують можливість здобути безцінний досвід. 

Лев

Сьогоднішній день позначений символом "перемоги" і "успіху". За  яке б розпорядження ви сьогодні не взялися, отримаєте задоволення, а головне - бажаний результат. 

Діва

Вам в цей день варто контролювати емоції. Може здатися, що всі навколо навмисно виводять вас дратують, однак не влаштовуйте сцен, та не ведіться на ворожі провокації. 

Терези

Зірки не обіцяють успіху в романтичних пригодах. Намагайтеся уникнути сьогодні любовних авантюр. Краще підмініть колегу в добовому наряді.

Скорпіон

Не відкидайте сьогодні простягнуту руку допомоги. Вам справді потрібна порада, можливо, навіть настанова від командира. Люди, які прийдуть в цей день вам на допомогу, зроблять це щиро.

Стрілець

Один із найбільш важливих аспектів сьогоднішнього дня - чесність і відкритість. Краще отримати догану одразу, ніж вводити в оману інших військовослужбовців. 

Козоріг

Чим нестандартніші будуть сьогодні ваші дії, тим успішнішими виявляться заплановані на цей день наради та шикування. Проявіть креатив, поставтесь до завдань із гумором.

Водолій

Вам здасться, що доля випробовує вас на міцність, підкидаючи міну за міною на вашому шляху. Однак впоравшись сьогодні з перепонами, ви переконаєтеся, що вони були послані вам не даремно. 

Риби

Можливо, на цей день ви покладаєте великі надії. Перш ніж взятися за підкорення вершин і досягнення  рекордів у бойовій підготовці, оцініть ситуацію тверезо.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток