Армійський гороскоп на 9 квітня 2021 року

Армійський гороскоп на 9 квітня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
У вас зібралося багато питань, отримати відповіді на які зможете у військового юриста. Можливо, саме сьогодні в вашому житті відбудеться щось таке, що допоможе розставити все по поличках. 

Телець
На вас чекає нелегкий день. Доведеться постійно щось доводити військовому колективу.

Близнюки
У цей день зірки попереджають про високий ризик травматизму, до того ж небезпека чигатиме там, де ви цього не очікуєте. Спробуйте уникнути масових шикувань і заходів.

Рак
Ви останнім часом страждаєте від надлишку зайвої інформації. Сьогодні краще не прогулюватись територією військової частини, а плідно попрацювати.

Лев
Вам зірки пророкують насичений та дуже яскравий день. Цікаво, що зробите його таким ви самі.

Діва
Вам необхідно задуматися про раціональне використання свого позаслужбового часу. Постарайтеся сьогодні чітко окреслити для себе кроки на найближче майбутнє. 

Терези
Вам здається, що від вас відвернулися близькі та рідні люди. Проте це зовсім не так,  в чому переконаєтесь сьогодні.

Скорпіон
Останнім часом ви відчуваєте істотне емоційне напруження, яке може негативно впливати і на самопочуття, і на продуктивність. Зверніться за порадою до фахівця з морально-психологічного забезпечення.

Стрілець
Вам доведеться залагоджувати конфлікти, що виникли через чиюсь надмірну емоційність. Постарайтеся зберігати тверезий розум і обходити патруль ВСП.

Козоріг
У цей день зірки обіцяють вам успіх у військовій кар'єрі. Ваші старання будуть високо оцінені. Успіх супроводжуватиме на шляху до нових вершин.

Водолій
Можливо, сьогодні Водоліїв очікує несподіване поліпшення фінансового стану. Це може бути премія, матеріальний подарунок, виграш у лотерею та інше. Тож не зайвим буде візит до військових фінансистів.

Риби
Представникам цього знаку варто сьогодні замислитися про своє здоров'я, зокрема режим дня і харчування. Варто доєднуватись до ранкової зарядки у вашому підрозділі та відкласти вечірні перекуси.