Армійський гороскоп на 9 липня 2021 року

Армійський гороскоп на 9 липня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогоднішня харизма і комунікабельність у вас будуть на висоті. День рекомендується провести в спілкуванні з людьми - високі шанси завести корисні контакти які знадобляться Вам у подальшій службі.

Телець

Цей воїн сьогодні буде сповнений сил і енергії, завдяки яким навіть найважче завдання буде йому під силу. Їх вистачить сьогодні навіть на допомогу побратимові.

Близнюки

Розподіліть свої сили й можливості, сміливо йдіть до заданої мети, але намагайтеся не проявляти зайвих амбіцій і вимогливості до оточуючих. Зайвий натиск може погано вплинути на відносини з командуванням.

Рак

Пам'ятайте, у вас немає потреби в комусь, щоб досягти кар’єрних висот у житті. Сумлінно і чітко виконуйте свої обов’язки і наступна посада буде Ваша.

Лев

Цей день ідеально підходить, щоб провести його зі своїми товаришами по службі жартома і тільки на позитиві. Не звертайте уваги на дрібниці.

Діва

Вас чекає скоріший розвиток в підвищенні у посаді. Але пам'ятайте, що запаморочливі успіхи можуть привести до надмірної гордині, яка перекреслить їх всі.

Терези

Завдяки Вашій сумлінній службі очікуйте приємної звістки від начфіну. 

Скорпіон

Військовим цього знаку краще поставити на паузу переговори. Сьогодні краще не вирішувати складні питання є можливість провального фіналу.

Стрілець

День сприятливий для відряджень та подорежей, тому досить сидіти в казармі у чотирьох стінах.

Козоріг

Досить хвилюватись за майбутню місію, завдяки Вашим старанням все буде добре. Тому зараз подбайте про здоровий сон.

Водолій

Можливо, що зайва впевненість в собі й відчуження можуть вас підвести. Це позначиться на службових проблемах і відіб'ється на ситуації в сім'ї.

Риби

З якою б проблемою Ви не зіткнулися сьогодні, Вам є кому допомогти. Не бійтеся просити про підтримку, навіть якщо все погано.