Армійський гороскоп на 9 листопада 2020 року

Армійський гороскоп на 9 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Зірки радять з головою зануритися в роботу і постаратися зробити все, що наказує командир. Будьте уважні до свого оточення.

Телець

Гороскоп говорить про те, що вам потрібно відпочити. Вам пора спробувати себе в новій військово-обліковій спеціальності. Не опускайте руки завчасно.

Близнюки

Вам пора звернути увагу на стан свого здоров'я. Ви запустили себе і це може мати дуже негативні наслідки. Краще завітайте на консультацію до санчастини.

Рак

Вам потрібно вирішити важливу проблему, яка заважає вам. Ви постійно концентруєте на цьому увагу і це негативно впливає на ваш бойовий дух.

Лев

Прийшла пора задуматися про своє майбутнє. Сплануйте все і зверніть увагу на стосунки з колегами. Військовий підрозділ гідно оцінить ваші зусилля.

Діва

Вам необхідно відпочити і провести час з побратимами. Розслабтеся, але не втрачайте голову. Порушення правил Статуту ЗСУ може призвести до негативних наслідків.

Терези

Ці військові відчують надзвичайний прилив сил і енергії. Скористайтеся цим. Ви зможете отримати хороший результат від виконаних наказів.

Скорпіон

Зірки радять вам бути терплячими до підлеглого особового складу. Ваша втома негативно позначається на ваших взаєминах, тому будьте добрішими і спокійнішими.

Стрілець

Гороскоп говорить про те, що представники цього знаку отримають важливе повідомлення зі штабу. Вам доведеться справлятися з усім самостійно і не чекати допомоги від інших.

Козоріг

Ці воїни зрозуміють, що не хочуть знати чужих військових таємниць. Такий секрет знатно зіпсує настрій і вам доведеться ще багато років зберігати цю інформацію.

Водолій

Вас може очікувати несподіваний сюрприз від ветеранської спільноти. Прийміть його і не бійтеся висловити свою подяку.

Риби

Вам потрібно добре попрацювати, щоб не втратити результати вкладених зусиль. Будьте уважні до деталей і тоді зможете покращити свої бойові можливості.