Армійський гороскоп на 9 вересня

08.09.2019
Армійський гороскоп на 9 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Можливі труднощі у взаєморозумінні з коханою людиною. Однак пам'ятайте — це ваш тил. Якщо хочете з кимось посваритись просто зробіть зауваження побратиму.

Телець
Іноді ви буваєте занадто прямолінійні. Зрозуміло що ви патріот. Проте не варто говорити людям "за поребріком" все, що ви про них думаєте. Вони ж зомліють від почутого.

Близнюки
Вам явно не вистачає романтики. Служба завела вас у кут і суттєво виснажила. Швиденько розберіться з питаннями порядку денного та хутчій до своєї половинки.

Рак
Ви повинні зрозуміти, що життя не тільки піксельне. Воне різнобарвне! Розбавте звичну польову форму одягу чимось ексцентричним і тоді у вас все буде чудово!

Лев
Цими днями відчувається невпевненість у собі. Стоп! Не озирайтесь на всі боки. У вас завжди все під контролем. Ваші побратими довіряють вам навіть власне життя. Отже, ви можете багато! Головне, вірте у свої сили.

Діва
Сьогодні вам може усміхнутися удача. Тільки ж не лежіть на плечі та не чекайте дива! Докладіть трохи зусиль. Як мінімум перевірте чи заряджений ваш рожок.

Терези
День обіцяє бути мегапродуктивним. Самостійно ви зможете викопати навіть окоп для стрільби з БМП. Проте обережніше, не беріть на себе занадто багато завдань.

Скорпіон
Взяти на себе дюжину задач, сходити у розвідку, обладнати КСП. Вам це підсилу. Та іноді потрібно знаходити час для відпочинку.

Стрілець
Стосується розвідників. Вкрай небезпечний день. Зорі радять не лицемірити. Вас відразу розкусять і звинуватять у всіх смертних гріхах. Просто притримуйте свої емоції: відповідайте коротко та по суті, а головне тримайтесь видуманої легенди.

Козоріг
Можливо, сьогодні ви трохи зміните свої погляди. Ваші побратими постійно намагаються переконати вас стосовно тактичних чи оборонних питань. Будьте гнучкими та звертайте увагу на думки інших людей.

Водолій
Вам доведеться відмовитися від своїх слів і визнати свої помилки. Так, це неприємно. Але тримайтеся достойно. Ви воїн українських Збройних сил. Ви обличчя держави. Тим паче що без цього ви не матимете успіху ні в кар’єрі, ні в особистому житті.

Риби
Сьогодні вдалий день для того, щоб пофантазувати і втілити в реальність свої маленькі мрії. Спробуйте модернізувати своє озброєння або нарешті додати щось на свій спортивний майданчик. День обіцяє бути насиченим і позитивним.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток