Армійський гороскоп на 9 жовтня

Армійський гороскоп на 9 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Намагайтеся бути більш терпимими. Давно відомий факт, що в армії на одну бойову одиницю 200 тисяч начальників. Однак приймати вибір інших людей — значить поважати їхню думку.

Телець
У вас сьогодні просто чудовий день. Підлеглий особовий склад радує успіхами, а друга половинка щораз нагадує про свої почуття. Ловіть момент — насолоджуйтесь гармонією.

Близнюки
На вас чекає сюрприз у службовій їдальні або на домашній кухні. Не факт що ви будете ним задоволенні. Проте попереджений — значить озброєний.

Рак
Віднедавна ви ніяк не знайдете спільну мову зі старшиною. Однак сьогодні чекайте прорив. Тільки ж не зіпсуйте нічого.

Лев
Служба, чергування, вступна кампанія, діти! Ви занадто багато на себе берете. Постарайтеся грамотно розподілити свій час.

Діва
Ви запустили своє хронічне захворювання. Хоча побратими про нього регулярно нагадують. Сходіть в санчастину.

Терези
Сьогодні доведеться попрацювати фізично. Облаштовувати нові позиції завжди важко. 

Скорпіон
Настав час навчитися готувати. Макарошки по-флотськи, гречана каша з м'ясом це звісно сильні страви. Але розвивайтесь. Запишіться на курси до вашого кока та порадуйте себе новими смачними та, головне, корисними стравами.

Стрілець
Перевірте готовність техніки до низьких температур. Відповідальність це той козир за який вас цінують.

Козоріг
Ваша служба приносить вам задоволення. Питання підписання нового контракту відпадає автоматично. Ви давно до цього готові.

Водолій
У відрядженні очікуйте не приємних розмов. Ви їдете в неспокійне й тривожне місце. Остерігайтесь і тримайтесь своєї компанії.

Риби
Сьогодні вдалий день для підвищення власного статусу. Проявіть себе в колективі. Успішна участь у шкільній художній самодіяльності якраз на часі.