Армійський вісник 30 грудня-2 січня

05.01.2020
Армійський вісник 30 грудня-2 січня

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше за тиждень у підсумковому випуску.
 

 

 

 

 

 

 

***
Серед соціальних інституцій найбільшу довіру громадян мають Збройні сили України, церква та волонтерські організації. Найбільш негативно українці ставляться до ЗМІ Росії, судової системи та політичних партій. Про це свідчать дані загальнонаціонального дослідження, проведеного Фондом Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова.

***
Очільник оборонного відомства повідомив, що підзвітність і прозорість для Міноборони у складі уряду — не порожні слова. Про це міністр написав у своєму телеграм-каналі. У дописі можна ознайомитися з Програмою діяльності Кабінету Міністрів України та найближчими планами відомства. Зокрема з пріоритетами розвитку, серед яких — упровадження стандартів НАТО, безпека у Чорноморському регіоні, реформа закупівель та інші.

***
Єдиний Реєстр збитків інфраструктури Донбасу — це відкрита база даних об'єктів, які постраждали в результаті бойових дій у Донецькій і Луганській областях. Інформація знаходиться у вільному доступі на сайті – www.реєстр.укр. На сайті показанні будівлі різних типів і призначення та ступені їх пошкоджень.

***
Понад 600 військових 169-го навчального центру, які потребували поліпшення житлових умов, отримали кімнати у нових гуртожитках. На поверхах є побутові кімнати обладнані пральними машинами та кухнями із сучасною технікою.

***
У 2020-му українське військо отримає тренажери ЗРК Бук, С-300 і танків Т-80. Використання тренажерів і засобів імітаційного моделювання, дають можливість відпрацьовувати реалістичніші сценарії бойових дій з урахуванням ризикованих маневрів таких як нічні стрільби, водіння, польоти на гранично низьких висотах. За планами Міноборони у 2020 році укомплектованість Збройних Сил України навчальними тренажерами зросте до 60 %.

***
Прикордонники отримали 2 гелікоптери H125 для моніторингу кордону та підготовки екіпажу. Легкі та маневрові гвинтокрили здатні долати відстань понад 600 кілометрів без дозаправлення. У 2020 році планується отримати 10 моделей H225, H145 та H125 разом з тренажерами-симуляторами польотів.

***
Російський бойовик Олександр Жучковський у своїй книзі 85 днів Слов’янська надав декілька доказів прямої участі Російської Федерації в окупації окремих районів Донецької та Луганської областей. Автор стверджує, що після 15 серпня 2014 року Росія ввела на територію України підрозділи регулярної армії. За його словами, цьому передувала закрита зустріч Путіна з російськими журналістами, на якій його просили ввести війська.

***
Армія США випробовує кулі, що долають 60 метрів під водою. Куля не зупиняється у воді через те, що вона добре балансується завдяки обертанню, а її форма допомагає створити ідеальну кавітаційну бульбашку навколо снаряду. Куля здатна пробити 2 см сталі з 17 метрів, що відкриває нові тактичні можливості для спецпризначенців.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток