Армійський вісник: Київський інститут Нацгвардії, місія ORBITAL, двигуни для винищувачів

Армійський вісник: Київський інститут Нацгвардії, місія ORBITAL, двигуни для винищувачів

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше — щотижня о 10:00 на хвилях Армія FM.

 

 

 

 

 

 

Британські військові навчають українських інструкторів ведення бойових дій в умовах урбанізованої місцевості. Про це повідомляє Арміяinform.

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочався британський курс з підготовки українських інструкторів за стандартами НАТО.

Курс тренувальної місії операції ORBITAL спрямований на вдосконалення знань і навичок українських військових з ведення бойових дій в умовах урбанізованої місцевості.

***

ДП “Антонов” продемонструвало перший фюзеляж літака 178-100Р для потреб ЗСУ. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук віцепрем’єр-міністр, міністр стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Посадовець нагадав, що “Антонов” отримав замовлення під державні гарантії на будівництво трьох військово-транспортних літаків 178-100Р для Міністерства оборони України наприкінці 2020 року.

Контракт розрахований до 2024 року, проте, за його словами, перший літак може бути переданий ЗСУ вже навесні 2023 року.

В Україні створюють новий вищий військовий навчальний заклад. Він матиме назву Київський інститут Національної гвардії України. Про це повідомляє РБК-Україна.

Новий ВНЗ з’явився через виділ Київського факультету зі складу Національної академії Національної гвардії України. В навчальному закладі готуватимуть кадри для комплектування посад офіцерського складу Нацгвардії.

Утворення Інституту здійснюють коштом бюджету, передбаченого для Міністерства внутрішніх справ на 2021 рік.

***

Латвійська Республіка передала гуманітарний вантаж для українських захисників та жителів Донецької області, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації. Про це йдеться на сайті Донецької ОДА.

Гуманітарний вантаж попрямує до військовослужбовців та мешканців Авдіївки, Торецька і Слов’янськ.

За словами керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка Латвія вже восьмий рік поспіль надає підтримку військовим та мирним мешканцям, які страждають від збройної агресії РФ на сході України. У період з 2014 по 2021 роки представники Міністерства оборони Латвійської Республіки зібрали та доставили до Донецької та Луганської областей понад 450 тонн гуманітарної допомоги.

Державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» розпочало виконання капітального ремонту двигунів для бойової авіації Повітряних Сил Збройних Сил України. Про це повідомляє Пресслужба «Укроборонпрому».

Підприємство розпочало виконання капітального ремонту авіаційних двигунів РД-33 для винищувачів МіГ-29, двигунів АЛ-31Ф та агрегату КРД-99Б для Су-27. Загальна вартість виконання робіт — 55,6 млн гривень.

Завод «Мотор» готовий до виконання подальших робіт з відновлення справності двигунів фронтової авіації Повітряних Сил Збройних Сил України за договорами закупівлі послуг за державні кошти та як співвиконавці Державного оборонного замовлення.