Армійський вісник: Козацька Булава – 2021, навчання з авіаційною ескадрильєю, резервісти з Одещини на параді Незалежності

18.07.2021
Армійський вісник: Козацька Булава – 2021, навчання з авіаційною ескадрильєю, резервісти з Одещини на параді Незалежності

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше - щотижня о 10:00 на хвилях Армія FM.

 

 

 

 

 

 

На базі Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів розпочались міжнародні українсько-британські військові навчання «Козацька Булава – 2021».

Як повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗС України, в урочистостях візьмуть участь представники Командування Сухопутних військ ЗС України, оперативного командування «Схід», командир 4-го батальйону Королівського полку Шотландії, командир операції UNIFIER та інші.

Буде задіяно близько 2 000 військовослужбовців та понад 300 одиниць військової техніки з п’яти країн-партнерів. Країни-учасниці навчань: Україна, Велика Британія, Канада, США,  Швеція.

Українсько-британські військові навчання «Козацька Булава – 2021» триватимуть з 12 по 24 липня.

***

У Миргородській бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» завершилось льотно-тактичне навчання з авіаційною ескадрильєю. Про це повідомляє пресслужба бригади.

Тренувалися у два етапи. Акцент було зроблено на здатності командира авіаційної ескадрильї і його штабу самостійно спланувати бойові дії та керувати ними без підтримки з пункту постійної дислокації, тобто на оперативному аеродромі за різких змін обстановки. У цьому заході вперше взяли участь льотчики-випускники 2020 року.

Пілоти авіаційних ланок тренувалися вражати наземні цілі на авіаційному полігоні. Окрім того, вдалось перевірити злагодженість та ефективність роботи пілотів під час проведення тактико-спеціальних навчань підрозділів забезпечення частини.

Створена динамічна оперативна обстановка відобразила нагальні для Збройних Сил України загрози й виклики: стихійні виступи місцевого населення, роботу диверсійно-розвідувальних груп, застосування БПЛА.

Зі свого боку, військовослужбовці роти охорони та представники Миргородського районного відділу поліції вміло протидіяли «диверсантам» на військовому летовищі.

Відзначається, що особовий склад діяв максимально злагоджено та ефективно, тому навчально-бойові завдання були виконані у повному обсязі та у встановлені терміни.                                                                Цього тижня на Львівщині на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочнуться міжнародні військові навчання «Три мечі – 2021» за участю військовослужбовців чотирьох країн — України, Польщі, Литви та США.

У період із 17 до 30 липня на Львівщині перебуватимуть близько 1200 армійців. Тренуватимуться із залученням бронетехніки та армійської авіації, також військовослужбовці вражатимуть цілі зі стрілецької зброї.

І вже традиційно командування навчань звертається до співвітчизників із закликом допомогти військовим провести цей захід із максимальним рівнем безпеки.

Мешканців населених пунктів, розташованих поблизу Міжнародного центру миротворчості та безпеки, гостей Львівщини наполегливо просять обмежити відвідування території навчальних ділянок військового полігону.

Командування навчання переконане, що цей захід міжнародного військового співробітництва, який є надзвичайно важливим для системи національної безпеки, відбудеться на високому організаційному рівні й сприятиме розвитку співпраці нашої держави з країнами Європи.

***

Участь у параді з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України візьмуть резервісти з Одещини. Рішення про залучення оперативного резерву першої черги до участі в параді ухвалив Головнокомандувач Збройних Сил України на виконання Указу Президента України «Про відзначення 30-ї річниці Незалежності України». Про це повідомляє пресслужба Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Збори триватимуть 30 діб — з 26 липня по 25 серпня.

У зв’язку з цим в обласному та районних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Одеси розпочато відбір військовозобов’язаних учасників АТО/ООС, які візьмуть участь у підготовці до параду.

Варто додати, що на час проходження зборів за резервістами зберігається робоче місце та середня заробітна плата, незалежно від форми власності підприємства. Безробітним виплачується прожитковий мінімум. Також під час тренувань резервісти отримують речове та продовольче забезпечення.

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завершується навчальний збір. Майбутні офіцери запасу тренуються на базі батальйону забезпечення навчального процесу ВІТІ.

Тренінг спрямований на формування й розвиток основних професійно-бойових і психологічних якостей, польового вишколу, командних і методичних навичок, необхідних для успішного виконання обов’язків за призначенням.

Після тритижневого інтенсивного навчання слухачі продемонстрували хороші теоретичні знання та практичні навички військового зв’язківця. Більше сотні майбутніх офіцерів удосконалили свої професійні знання з первинної загальновійськової підготовки, підготовки техніки зв’язку до бойового застосування, навички з експлуатації та ремонту озброєння і військової техніки.

Вже 17 липня вони складуть присягу на вірність Українському народові. Також їм буде присвоєно первинне офіцерське звання «молодший лейтенант запасу».

***

Інструктори з бойової армійської системи (БАрС), фізичної підготовки та рукопашного бою навчального центру «Десна» імені князя Ярослава Мудрого отримали сертифікати про підвищення кваліфікації від фахівців ЗС Канади. Про це повідомляє пресслужба навчального центру.

Протягом тижня пізнавали тонкощі ведення ближнього бою, що містить рукопашний та бій зі зброєю, вісім військовослужбовців-інструкторів. Навчали наших армійців канадські фахівці.

Під час проходження курсу військовики набули нових навичок і відшліфували вже набуті. А найкращого бійця восени тренуватимуть майстри бою.

Навчальний центр має домовленості з представниками Збройних сил Канади про продовження співпраці із підготовки фахівців з рукопашного бою вищого ґатунку.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток