Армійський вісник: навчання бригади гетьмана Івана Виговського, бронеавтомобіль Козак-2, курс L-2

20.12.2020
Армійський вісник: навчання бригади гетьмана Івана Виговського, бронеавтомобіль Козак-2, курс L-2

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше за тиждень — у програмі Армійський вісник.

 

 

 

 

 

 

Артилеристи 58-ї бригади з американцями вчаться діяти за стандартами НАТО. Про це повідомляє Армія inform.

58-ма окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського проходить курс вишколу в межах програми JMTG-U у Міжнародному центрі миротворчості й безпеки на Львівщині. Ця програма передбачає тренування і вишкіл для всіх підрозділів, зокрема й артилеристів бригади. Головна мета — досягти високого рівня керованості та бойової злагодженості підрозділів.

До навчань з бойовою стрільбою залучені підрозділи протитанкової, причіпної, самохідної й реактивної артилерії. Водночас з роботою в полях штабні офіцери бригадної артилерійської групи беруть участь у командно-штабних навчаннях.

Навчання штабних офіцерів проходить у сучасному Центрі імітаційного моделювання МЦМБ із використанням системи імітаційного моделювання бойових дій JCATS.

Курс підготовки 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського в межах програми JMTG-U

***

Морпіхи отримали партію броньованих автомобілів «Козак-2». Про це повідомляє пресслужба Командування морської піхоти.

Один із підрозділів морської піхоти оновив свій парк бронеавтомобільної техніки. Зокрема  до морпіхів надійшла партія броньованих автомобілів «Козак-2».

Нагадаємо, «Козак-2» — багатоцільовий тактичний автомобіль, призначений для транспортування особового складу та його вогневої підтримки. Автомобіль виготовляється на шасі Iveco Eurocargo 4×4 з турбодизельним двигуном та має довжину 6600-7050 мм, ширину — 2500 мм, висоту — 2650 мм, колісну базу — 3240-3690 мм і кліренс 392 мм.

***

Український Ан-124 доставив супутник для Space X на базу NASA. Про це повідомляє Армія inform.

Авіатранспортний підрозділ ДП «Антонов» доставив супутник для компанії Ілона Маска Space X безпечно та вчасно. Вантаж перевезено на борту Ан-124 «Руслан» у спеціальному контейнері, розробленому французькою компанією Airbus.

Це найбільший супутник за всю історію перевезень авіакомпанії — вага вантажу становила 55 тонн.

Завантаження і розвантаження контейнеру з супутником вагою 55 тонн відбувалося впродовж п’яти годин. Вантаж вилетів з аеропорту Blagnac (Тулуза, Франція) і прибув до аеропорту KTTS Nasa Shuttle Landing Facility (Тітусвілл, США), який до 2011 року NASA використовувало для відряджання шатлів у космос.

***

Командно-штабний курс Сухопутних військ L-2 викладатимуть у Національній академії сухопутних військ. Про це повідомляє Армія inform.

Рівень навчально-матеріальної бази Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, фаховість науково-педагогічних працівників та обсяги допомоги наших партнерів з держав-членів НАТО засвідчують спроможність цього вишу в найближчій перспективі перебрати на себе підготовку офіцерського складу на курсі професійної військової освіти L-2.

Нагадаємо, що L-2 — курс тактичного рівня за видами ЗС України. Наразі його апробація триває у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Втім, планується, що цей курс викладатимуть у видових військових вишах. Натомість у Національному університеті оборони України залишаться курси професійної військової освіти L-3, L-4, магістратура оперативного та стратегічного рівнів, ад’юнктура та докторантура.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток