Армійський вісник: С-300 залучені до навчань на півдні країни, звіт МО, РФ модернізує Т-62

05.09.2021
Армійський вісник: С-300 залучені до навчань на півдні країни, звіт МО, РФ модернізує Т-62

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше щотижня о 10:00 на хвилях Армія FM.

 

 

 

 

 

 

На одному з полігонів на півдні України навчалися обслуги зенітно-ракетних підрозділів Об’єднаних сил ЗСУ. Про це пише АрміяInform.

Зазначається, що до навчань залучили обслуги ЗРК "Бук", С-300В та "Оса". Перед ними стояло завдання прикривати з повітря угрупування військ Збройних Сил України та важливі об’єкти регіонів.

Під час цих тренувань обслуга ЗРК відпрацювала наведення на цілі повітряного противника, підтримку наземних сил, відбиття повітряного нападу умовного противника та прикриття важливих державних об’єктів.

"Навчання мали на меті підвищити злагодженість у роботі бойових розрахунків. Тому в процесі планування тренувань враховувався узагальнений аналіз досвіду проведення бойових дій", ‒ зазначив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України Сергій Наєв.

Міністерство оборони України в новому звіті повідомило, що торік ЗСУ вперше за роки Незалежності придбали низку матеріальних засобів через Агенцію НАТО з підтримання та постачання, що є головною логістичною організацією Альянсу. В переліку вказані:

костюми зимові для спеціальних підрозділів;

шоломи кулезахисні;

модулі для лазне-прального обслуговування.

Нагадаємо, за останні кілька років мобільні лазне-пральні комплекси та мобільні лазне-пральні модулі виготовляв на потреби ЗСУ "Крюківський вагонобудівний завод». Відомо, що за минулі роки українське військо отримало близько 40 таких комплексів.

Своєю чергою "Ліга оборонних підприємств України» є сертифікованим виробником десантних кулезахисних шоломів "ТОР-Д", котрі прийняті на забезпечення ЗСУ після проходження визначальних відомчих випробувань ще у 16-му році.

У звіті також відзначається, що у 2019–2020 роках збережено тенденцію до сталого фінансування заходів підготовки військ, а обсяги виділених коштів забезпечено на рівні, не нижчому за минулі роки.

До того ж цільові призначення на удосконалення навчальної матеріально-технічної бази спрямовувалися переважно на створення новітніх об’єктів підготовки та впровадження в навчальний процес інноваційних засобів.

Відзначається, що обсяги фінансування забезпечили виконання запланованих заходів підготовки, проведення багатонаціональних навчань та значне осучаснення об’єктів навчальної матеріально-технічної бази, зокрема й комплектування її новітніми тренажерами та навчально-технічними засобами. Фінансування дало змогу виконувати заходи підготовки за принципами, які застосовуються в арміях провідних держав світу.

У підготовці військових частин пріоритетом визначено підвищення бойових спроможностей щодо виконання завдань під час наступу, вдень і вночі, на місцевості зі складним рельєфом та урбанізованій місцевості в умовах застосування противником сучасних способів вирішення завдань вогневого ураження та бойового забезпечення.

***

Російський 103-й бронетанковий ремонтний завод модернізував Т-62М. Як пише портал "Новости ВПК", перша візуально помітна особливість цієї бойової машини – наявність електромеханічної щогли висотою п’ять метрів, що може брати до 170 кілограмів корисного навантаження.

Росіяни на Т-62М встановили багатоспектральну гідростабілізовану оптико-електронну систему, що дозволяє вести всепогодну розвідку рухомих об’єктів. Окрім цього, радянський танк росіяни обладнали сучасним прицілом, що має діапазон вимірів до 5000 метрів та дальність нічної видимості в 2000 метрів.

Для додаткового захисту ця бойова машина отримала комплекс динамічного захисту "Контакт-1", а озброєння залишилось незмінним.

Ймовірно, що вдосконалено танк для подальшого забезпечення "проксі-сил" Кремля, які зараз ведуть операції в "гарячих точках" Сирії та Лівії.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток